Reklama

Kinga Rusin: Nie pozdrawiam cebulaków

Kinga Rusin od dłuższego czasu przebywa poza granicami Polski ze swoim partnerem Markiem Kujawą. Dziennikarka może pozwolić sobie na pracę zdalną w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Jednak ma ona też pewne minusy. Okazuje się, że nawet na Malediwach gwiazda telewizji nie może odpędzić się od fanów. Kingę Rusin szczególnie zdenerwowało robienie zdjęć z ukrycia przez rodaków. Mocno skomentowała ich zachowanie w instagramowym wpisie.

Kinga Rusin nie mieszka w Polsce, ale wciąż jest na ustach wszystkich rodaków

Już w połowie listopada telewizyjna gwiazda postanowiła przeprowadzić się na jakiś czas do cieplejszego klimatu. Kinga Rusin razem z partnerem Markiem Kujawą wybrali jedną z wysp na Oceanie Indyjskim, skąd mogą jednocześnie wypełniać zdalnie swoje obowiązki zawodowe i podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Dziennikarka przebywa ponadto w zachwycającym hotelu, którego cena za noc przyprawia wielu o zawrót głowy. Informator serwisu Pudelek.pl zdradził, że to koszt rzędu 3 tysięcy złotych za noc.

Reklama

Kinga Rusin pochwaliła się ostatnio wyjątkowym zdjęciem z raju. Dziennikarka pokazuje, jak spędza swój wolny czas z ukochanym. Opublikowała na Instagramie fotografię prosto z jachtu, na którym sączy szampana z Markiem Kujawą.

"Jesteśmy w tym przepięknym i spokojnym miejscu z Markiem od połowy listopada, pracujemy razem zdalnie dla naszej firmy kosmetycznej Pat&Rub" - podpisała fotografię Kinga Rusin.

W obszernej wypowiedzi pod zdjęciem nie zabrakło również odniesienia do spekulacji, jakoby Kinga Rusin niekulturalnie odnosiła się do rodaków na wyspie, które można było przeczytać na polskich portalach plotkarskich. Wyznała również, że wielu Polaków próbuje robić zarówno jej, jak i jej partnerowi zdjęcia z ukrycia.

"Serdecznie pozdrawiamy wszystkich przesympatycznych, kulturalnych i dyskretnych rodaków, których często spotykamy w czasie naszych wypraw i którym zawsze mówimy 'dzień dobry'. Nie pozdrawiamy cebulaków próbujących robić zdjęcia z ukrycia i sprzedających je plotkarskim portalom" - dodała gwiazda.

Ula Głowiś

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje