Reklama

Kinga Preis o dzikim seksie w "Ojcu Mateuszu"

W programie Agaty Młynarskiej "Świat się kręci" Artur Żmijewski i Kinga Preis - główni aktorzy "Ojca Mateusza" - opowiedzieli o nowych gwiazdach w obsadzie serialu.

Aktorzy zdradzili, że w 11. sezonie produkcji pojawią się naprawdę znane nazwiska. Zagra m.in. Joanna Moro, Edyta Olszówka, Zbigniew Zamachowski, Paweł Deląg oraz Cezary Pazura. Kinga Preis opowiedziała też o kontrowersjach, jakie wydarzyły się na planie serialu.

Reklama

źródło: TVP / x-news

W nowym sezonie produkcji TVP widzów czekają niespodzianki. Serialowy ojciec Mateusz zostanie oskarżony o pobicie do nieprzytomności i próbę gwałtu. Młodą dziewczynę, która rzekomo miała zostać molestowana i napadnięta w kościelnej zakrystii, zagra Joanna Moro.

Z kolei Zbigniew Zamachowski zagra księdza mającego kłopoty z alkoholem. - Bardzo się cieszę, że mogę wystąpić w serialu, który widzowie bardzo wysoko oceniają, bo ma pozytywny wydźwięk. Po raz kolejny wcielam się w postać duchownego. Antek, którego gram, jest księdzem i jednocześnie wykładowcą. Okazuje się, że ma poważny problem ze sobą. Nałóg wpędza go w coraz poważniejsze tarapaty. Popełnia wiele grzechów ciężkich i z racji swojej pozycji, w dość brzydki sposób próbuje się wykręcić od odpowiedzialności. Wciąga w to najbliższą rodzinę, siostrę, która jego winę bierze na siebie - zdradził aktor.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Festiwal Filmowy Belinale

Zdecyduj kto dostanie Oscara!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Świat się kręci | kinga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje