Reklama

Reklama

"Kevin sam w domu": Gdzie i kiedy obejrzeć film? Dwie emisje w Polsacie

Święta bez Kevina? To niemożliwe! Już wiadomo, że film "Kevin sam w domu" widzowie Polsatu obejrzą w święta Bożego Narodzenia. Na kiedy zaplanowano emisję kultowej produkcji?

Macaulay Culkin w filmie "Kevin sam w domu" (1990) / Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved

"Są sprawy ważne i ważniejsze, a Kevin w święta należy do tych drugich" - poinformował Stanisław Janowski, prezes zarządu telewizji Polsat.

"Kevin sam w domu": Nie tylko w wigilię

Kiedy zatem Polsat zaplanował emisję? Widzowie obejrzą film "Kevin sam w domu" tradycyjnie w wigilię, 24 grudnia, o godz. 20:00. Dla tych, którzy będą chcieli zobaczyć produkcję raz jeszcze zaplanowano dodatkowy pokaz w Boże Narodzenie, 25 grudnia, o godz. 16:30.

"Kevin sam w domu" to amerykańska komedia familijna z 1990 roku. Opowiada historię rodziny McAllisterów, którzy zamierzają spędzić Święta Bożego Narodzenia w Paryżu. Niestety w dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku zamieszania w drodze na lotnisko, zapominają zabrać ośmioletniego Kevina.

Reklama

Chłopiec zostaje sam w domu i od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim, w czym do tej pory wyręczali go rodzice. Ponadto na horyzoncie pojawia się para złodziejaszków.

Ciekawe czy w tym roku, podobnie jak w poprzednim "Kevin sam w domu" pobije rekord oglądalności w Polsce. Według danych Polsatu, który pokazuje corocznie film, 24 grudnia 2020 roku wieczór z Kevinem spędziło 4,5 mln Polaków (43 proc. widzów).

Na całym świecie film zarobił ponad 477 milionów dolarów, znalazł się także w Księdze rekordów Guinnessa, jako najbardziej dochodowa komedia wszech czasów.

Film "Kevin sam w domu" zostanie pokazany w Polsacie dwa razy - w Wigilię, 24 grudnia o godz. 20:00 oraz w Boże Narodzenie, 25 grudnia o godz. 16:30.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" oskarżony o molestowanie seksualne

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kevin sam w domu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama