Kazadi: Dobrze się czuję z dużą pupą

- Pupa to największy atut ciemnoskórych kobiet - Patricia Kazadi mówiła, Piotr Najsztub słuchał.

Aktorka, wokalistka i prezenterka była gościem Piotra Najsztuba w jego autorskim programie na antenie TVN Style. W pewnym momencie rozmowa zeszła na tematy związane z kobiecym seksapilem.

Reklama

Kazadi zauważyła, że ciemnoskórzy mężczyźni zamiast na piersi, największą uwagę zwracają u kobiet na miejsce, gdzie kończą się plecy.

- Dobrze czuję się z dużą pupą - wyznała Kazadi dodając, że w związku z faktem, że zgubiła niedawno kilka kilogramów, to i "pupa mi zmalała".

Na uwagę redaktora Najsztuba, że Kazadi żyje przecież w "kraju Północy", aktorka odparła: - Co mnie to obchodzi? Ja się czuję dobrze z dużą pupą!

Zaprezentowała też telewidzom, co robi, by jej wychudzone cztery litery wróciły do niegdysiejszych kształtów, wykonując przed lustrem serię przysiadów mających poprawić sprężystość pupy.

Najsztub na koniec upewnił się jeszcze, czy wzorem dla Kazadi nie jest aby Kim Kardashian - celebrytka słynąca z potężnego siedzenia; prowadząca "X Factor" uspokoiła jednak dociekliwego dziennikarza krótkim i stanowczym: "Nie!".

Aktorka i piosenkarka jest jednak świadoma swych słabych stron. Przyznała się Najsztubowi do "nóg jak parówki", szybko dodając, że "każda kobieta ma wady i niedoskonałości, ważne żeby się akceptować w 100 procentach".

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

źródło: TVN Style / x-news

Na co do kina?

Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi | Piotr Najsztub | Kazadi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje