Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek odsłania piersi na plaży

Jednym zdjęciem Katarzyna Cichopek sprawiła, iż Internet rozgrzał się do czerwoności! Piękna gwiazda "M jak miłość" wyeksponowała bowiem obfity biust, co nie umknęło uwadze czujnych internautów. W komentarzach pojawiła się istna lawina komplementów!

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek z pewnością nie narzeka na brak zawodowych obowiązków. Aktorka, która zasłynęła rolą Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" od pewnego czasu doskonale sprawdza się również jako współprowadząca program "Pytanie na Śniadanie". Podczas porannych wydań budzi Polaków, a partneruje jej w tym Maciej Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek na wakacjach

Aktorka postanowiła wykorzystać sezon urlopowy i wybrała się nad morze, by tam "naładować akumulatory" przed kolejnymi dniami wypełnionymi pracą. Nawet podczas wypadu na północ Polski gwiazda nie zapomniała o swoich fanach, "zabierając" ich na plażę!

Reklama

Instagram żony Marcina Hakiela wypełnia się bowiem wakacyjnymi fotografiami, a niedawno dołączyło do nich wyjątkowo gorące ujęcie. Katarzyna Cichopek podczas odpoczynku na piasku zrobiła bowiem sobie selfie, na którym znalazł się również jej pokaźny biust.

Katarzyna Cichopek: Komplementy na Instagramie

Katarzyna Cichopek w bikini to widok, który szybko został dostrzeżony przez użytkowników sieci korzystających z instagramowej aplikacji, a ich aktywność przerodziła się w istną lawinę komplementów.

"Piękny ten biust", "Ładne krągłości", "Wow, petarda!", "Piękna kobieta" - pisali fani.

Sezon wakacyjny w pełni! Instagramowe profile gwiazd raz po raz aktualizują się o coraz to nowe kadry prosto z letnich wojaży - zdjęciami z podróży podzieliły się już m.in.: Marta Manowska, Anna Wendzikowska i Julia Wieniawa. Jedno jest pewne: przed nami kolejny miesiąc pełen gorących fotografii w sieci!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje