Reklama

Reklama

Karolina Szostak nago w wannie

Dziennikarka sportowa Polsatu zaskoczyła odważną fotografią. Karolina Szostak dotychczas nie publikowała w sieci tak śmiałych kadrów. Tymczasem teraz podzieliła się z fanami zdjęciem prosto z wanny.

Karolina Szostak jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej. 46-latka, która zyskała rozpoznawalność jako dziennikarka sportowa Polsatu, nie ujawnia w mediach wielu informacji ze swojego życia, ale jej przemiany dało się przeoczyć. Szostak przeszła jakiś czas temu metamorfozę i zrzuciła około 30 kilogramów, o czym rozpisywały się wówczas wszystkie portale i czasopisma.

Dziennikarka sportowa Polsatu nie należy do grona gwiazd, które słyną z publikowania w mediach społecznościowych odważnych kadrów. Nawet po tym, jak zrzuciła 30 kilogramów, pozostała dość powściągliwa w pokazywaniu ciała. Dlatego najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na jej instagramowym profilu, może zaskakiwać.

Reklama

Karolina Szostak zdradziła na Instagramie, że ten weekend spędza w górach. Dziennikarka odpoczywa w jednym z hoteli w Karkonoszach. 46-latka zdecydowała się skorzystać z usług oferowanych przez znajdujące się w ośrodku spa. Wszystkim pochwaliła się w mediach społecznościowych, wrzucając do sieci zdjęcie z relaksującej kąpieli z widokiem na górskie szczyty.

"Takie poranki z widokiem na Karkonosze" - napisała pod spodem.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL