Reklama

Reklama

Izbaella Krzan bez stanika

Gwiazda TVP Izabella Krzan, narzekając na jesienną aurę, podzieliła się z fanami zdjęciami ze słonecznej Grecji, na których prezentuje się bez stanika.

Gwiazda TVP Izabella Krzan, narzekając na jesienną aurę, podzieliła się z fanami zdjęciami ze słonecznej Grecji, na których prezentuje się bez stanika.
Izabella Krzan to z pewnością jedna z najpiękniejszych gwiazd telewizji /Andras Szilagyi /MWMedia

"Dopiero początek sierpnia, a poranki iście jesienne"- napisała gwiazda TVP, narzekając na poranny chłód i brak słońca.

"Skumulujmy myśli i wspólnie odpędźmy tę jesienną aurę albo przyciągnijmy greckie słońce ze zdjęcia do Polski" - kontynuowała w dalszej części wpisu.

Krzan przyznała też, że jesienna ura sprawia, że je zbyt dużo słodyczy."Byle szybko, bo liczba słodyczy wciągana przeze mnie na godzinę może przynieść niemiłe konsekwencje podczas jutrzejszego, porannego szykowania do programu" - zakończyła post.

Izabella Krzan: Jak zaczynała karierę?

Izabella Krzan zyskała popularność w 2016 roku, kiedy zdobyła tytuł Miss Polonia. Wygrana w konkursie piękności niewątpliwie otworzyła jej drzwi do kariery. Modelka szybko trafiła do TVP2. Zaczynała od programu "Lajk!", którego była prowadzącą i reporterką. Po reaktywacji kultowego teleturnieju "Koło fortuny" najpierw partnerowała Rafałowi Brzozowskiemu, potem Norbiemu. Była też gospodynią show "Czar par" i współprowadziła wiele koncertów, m.in. festiwal w Opolu i "Sylwestra Marzeń".

Reklama

Po odejściu z TVP Marzeny Rogalskiej została gospodynią "Pytania na śniadanie". 

- To jest to, o czym marzyłam od wielu lat, od kiedy byłam dziewczynką. W konkursie Miss Polonia wystartowałam właśnie dlatego, żeby zostać prezenterką telewizyjną. I idę tą ścieżką kariery. Zobaczymy, co będzie dalej, bo czasami życie bywa przewrotne i nie mamy pewności, co czeka na nas za rogiem. Na razie korzystam z tego, że jest, jak jest, mogę się rozwijać i zdobywać doświadczenie, a jak będzie za parę lat, to zobaczymy - mówiła agencji Newseria Lifestyle.

Czytaj więcej: Izabella Krzan o pracy w TVP: Marzyłam o tym od wielu lat!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy