Reklama

Izabella Łukomska-Pyżalska w skąpym bikini

Izabella Łukomska-Pyżalska wie, jak rozgrzać swoich internetowych obserwatorów! Była modelka aktualnie rozpieszcza swoich fanów coraz to nowszymi, gorącymi kadrami z wakacji! Kobieta śmiało prezentuje swoją sylwetkę, a internauci nie mogą wyjść z podziwu!

Izabella Łukomska-Pyżalska to znana była modelka i bizneswoman. Swoją karierę kobieta rozkręcała nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Polska piękność pojawiła się między innymi na okładce amerykańskiego Vogue. Z czasem jednak pozowanie do zdjęć zeszło na boczny tor. Aktualnie kobieta spełnia się między innymi w roli matki. Łukomska-Pyżalska i jej mąż Jakub Pyżalski są rodzicami aż szóstki dzieci! Ponadto małżeństwo prowadzi razem  firmę deweloperską. W 2013 roku magazyn "Wprost" sklasyfikował byłą modelkę na 98. miejscu rankingu 100 najbogatszych kobiet w Polsce, szacując jej majątek na 16 milionów złotych.

Reklama

Izabella Łukomska-Pyżalska: Wyzywające kadry w sieci

Izabella Łukomska-Pyżalska regularnie wzbogaca swoją internetową galerię na Instagramie o coraz to nowsze zdjęcia i nagrania. Była modelka przebywa aktualnie na rodzinnych wakacjach w Grecji, skąd publikuje gorące kadry. Teraz na instagramowy profil kobiety trafiły nowe, wakacyjne fotografie. Na jednym z nich Łukomska-Pyżalska odważnie zaprezentowała internautom swoje pośladki!

Pod wakacyjnym zdjęciem byłej modelki w skąpym bikini w błyskawicznym tempie posypały się wirtualne serduszka i komentarze. Fani kobiety zachwycają się jej szczupłą sylwetką, obsypując ją jednocześnie komplementami.

"Mama 6-stki dzieci? Niemożliwe"; "Nie można się skupić na widoku ;)"; "Pani jest mega!" - to tylko niektóre z internetowych komentarzy.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy