Reklama

Reklama

Izabella Krzan zadziornie i zmysłowo

Widzowie "Koła fortuny" czy "Pytania na śniadanie" doskonale znają Izabellę Krzan. 26-latka cieszy się sporą sympatią fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą jej poczynania w sieci. Ostatnio na Instagramie pojawiło się niecodzienne nagranie z prezenterką w roli głównej!

Izabella Krzan

Izabella Krzan nie przestaje zachwycać! Tym razem w instagramowej galerii 26-letniej piękności pojawiły się niezwykle kobiece ujęcia na tle zielonych wzgórz skąpanych w świetle zachodzącego słońca.

Izabella Krzan eksponuje wdzięki

Na fotografii prezenterka ubrana na biało spogląda w dal. Zupełnie inne oblicze objawia nam na krótkim nagraniu - Iza zalotnie eksponuje swoje kobiece wdzięki w zwiewnej stylizacji, która sporo odsłania. Na koniec wysyła fanom promienny uśmiech i... zadziornie pokazuje język. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

"Piękna", "Cudowny uśmiech", Izunia jak miło popatrzeć na Ciebie, ślicznie", "Cudownie", "Piękna kobieta", "Bardzo ładnie".

Reklama

Izabella Krzan na Instagramie

26-letnia piękność od lat obecna jest w show-biznesie. Krzan na swoim koncie ma tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2011, III Wicemiss Warmii i Mazur 2014 czy tytuł Miss Polonia 2016. Była również naszą reprezentantką w walce o tytuł Miss Universe 2016 na Filipinach.

Od jakiegoś czasu 26-latka próbuje również swoich sił w mediach. Do tej pory pojawiła się w "Pytaniu na Śniadanie", a od września 2017 roku została towarzyszką Rafała Brzozowskiego, a później Norbiego w "Kole Fortuny". Telewizyjna gwiazda cieszy się niemałą popularnością - na Instagramie jej poczynania obserwuje ponad 246 000 internautów, a ta liczba z każdym miesiącem rośnie.

Katarzyna Solecka

Czytaj więcej: Izabella Krzan o pracy w TVP: To jest to, o czym marzyłam od wielu lat

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje