Reklama

Reklama

"Hotel Paradise": Rozmawiali o biustach i nogach uczestniczek

W programie "Hotel Paradise. Powrót z raju" widzowie mogą dowiedzieć się, co myśleli uczestnicy podczas najbardziej kontrowersyjnych sytuacji w hotelu. W ostatnim odcinku męska część uczestników programu porównywała ze sobą wszystkie panie z rajskiej wyspy. Było sporo tematów damsko-męskich. Kto podobał się najbardziej?

Widzowie TVN7 wciąż mogą oglądać program "Hotel Paradise. Powrót z raju"

Obecnie na antenie TVN7 emitowane są specjalne odcinki "Hotelu Paradise", w których uczestnicy wspominają swoje przygody w posiadłości na Bali. To 12-odcinkowy cykl nagrywany prosto z domów uczestników pierwszej edycji "Hotelu Paradise", w którym bohaterowie popularnego reality show zdradzą, jak potoczyły się ich losy po powrocie do Polski. Wiemy już, że jedyną parą, która przetrwała po "Hotelu..." są zwycięzcy, czyli Marietta Witkowska i Krzysztof "Chris" Ducki. To właśnie oni byli największymi gwiazdami pierwszego odcinka "Hotelu Paradise - powrót z raju". Równie popularna stała się Sandra Mosakowska, która jak się okazuje, zyskała niespodziewanych wrogów po programie.

Reklama

W szóstym odcinku "Hotelu Paradise - Powrót z raju" doszło do intymnych rozmów między uczestnikami. Zaczęło się od pytania o najładniejsze nogi wśród hotelowych kobiet. W tej konkurencji panowie jednogłośnie stwierdzili, że tytuł ten należy się Sandrze Mosakowskiej. Co ciekawe, Maciek również przyznał, że jego była partnerka na rajskiej wyspie jest posiadaczką najładniejszych nóg. Matt podczas tego pytania zdecydowanie odleciał... Porównał nogi Sandry do szyn kolejowych.

Panowie rozmawiali również o najlepszym kobiecym biuście. Podczas pytania o jego posiadaczkę nieśmiało odpowiedzieli, że w tej konkurencji wygrywa Viola. Pojawiło się także pytanie o najpiękniejsze oczy wśród uczestniczek. Mężczyźni niemal jednogłośnie odparli, że Martyna ma w oczach coś hipnotyzującego.

Panie również mogły się wykazać swoimi upodobaniami. Ocieniały między innymi pośladki hotelowych kolegów. Kobiety nie mogły się zdecydować, na którego mężczyznę należy oddać głos, ponieważ było kilkoro faworytów. Inaczej było w przypadku figury gorących chłopaków. Stwierdzono, że Blondino wygląda najlepiej ze wszystkich chłopaków.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Ula Głowiś

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje