Reklama

Reklama

"Hotel Paradise": Piękna uczestniczka topless. Ale się zmieniła

Magda Jankowska brała udział w drugiej edycji "Hotelu Paradise", gdzie wzbudzała spore kontrowersje. Ostatnio uczestniczka przeszła zadziwiającą metamorfozę. Gwiazda randkowego reality show Siódemki na przestrzeni ostatnich miesięcy bardzo się zmieniła. Nie przypomina już siebie z programu.

"Hotel Paradise": Magda Jankowska w drugiej edycji programu

Magda Jankowska zdobyła sporą popularność dzięki udziałowi w drugiej edycji "Hotelu Paradise". W programie nie bała się wyrażać własnego zdania, przez co zdarzało jej się popadać w konflikty. Doszła jednak całkiem daleko, bo w parze z Robertem Kapicą zajęła we wspomnianym show trzecie miejsce.

"Hotel Paradise" nie był zresztą telewizyjnym debiutem celebrytki. Kilka lat wcześniej wystąpiła bowiem w muzycznym programie "Bitwa na głosy". Jankowska nie kryje, że śpiewanie to jedna z jej największych pasji.

Jankowska po udziale w show TVN7 stałą się na Instagramie prawdziwą gwiazdą. Jej profil obserwuje bowiem ponad 420 tysięcy osób. Uczestniczka drugiej edycji reality show regularnie dzieli się tam swoimi nowymi zdjęciami. Na najnowszych nie przypomina siebie z "Hotelu Paradise".

Reklama

Magda z "Hotelu Paradise 2" przeszła metamorfozę

Magda Jankowska zdecydowała się na odważne zmiany w wyglądzie. Postanowiła diametralnie odmienić swój wizerunek i porzuciła charakterystyczny blond, który był dotąd jej znakiem rozpoznawczym, na rzecz zdecydowanie ciemniejszego koloru włosów. Ponadto znacząco je skróciła.

Tyle wystarczyło, by zaczęła wyglądać jak zupełnie inna osoba. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiło się kilka odważnych zdjęć. Jankowska zapozowała przed obiektywem aparatu topless. Jeden ze śmiałych kadrów opatrzyła wymownym hashtagiem mówiącym: "Brunetki robią to lepiej".

Wygląda zatem na to, że Magda doskonale czuje się w nowym kolorze włosów i wcale nie tęskni za jasnymi kosmykami.

Maria Staroń

Czytaj również:

"Rolnik szuka żony 8": Kamila zapłakana. Trzy kobiety nagle opuściły program [6. odcinek]

Nie żyje gwiazdor kultowego serialu. Miał 59 lat

Znany polski aktor nie żyje. "Człowiek wartości i refleksji"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL