Reklama

Reklama

"Hotel Paradise 2": Śmiałe zdjęcia nowej uczestniczki

Julia Karina Skrodzka jest nową mieszkanką "Hotelu Paradise". Kiedy pojawiła się na rajskiej wyspie, na reszcie uczestników zrobiła ogromne wrażenie. 22-latka jest świadoma swoich atutów i nie wstydzi się ich pokazywać.

W środowym odcinku "Hotelu Paradise" widzowie poznali nową uczestniczkę programu. W willi na Bali pojawiła się Julia Karina Skrodzka, 22-letnia pani kosmetolog. Jej uroda na dotychczasowych mieszkańcach hotelu zrobiła niemałe wrażenie. Panowie zabiegali o to, by wybrać się z Julią na randkę, panie natomiast poczuły na plecach mocny oddech konkurencji.

Wkrótce okazało się, że Skrodzka zna się z inną uczestniczką programu - Moniką Brzyśkiewicz. Obie poznały się w Niemczech, gdzie brały udział w konkursie piękności Miss Polonia in Deutschland. Skrodzka ma świadomość swoich atutów i przed kamerami nie ukrywała, że zdarza jej się wykorzystywać urodę do osiągniecia swoich celów.

Reklama

"Mam świadomość swojej urody, zdarza mi się to wykorzystywać. Nie mam problemu z okręceniem sobie faceta wokół palca" - wyznaje szczerze.

Wchodząc do "Hotelu Paradise", nie ukrywała też, że jej wygląd nie jest zasługą jedynie natury i doskonałych genów.

"Nie mam kompleksów. Powiększyłam usta na przykład... Zrobiłam sobie cycki" - przyznała.

Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise" swoją przyszłość wiąże z kosmetologią, choć nie ukrywa także, że "ciągnie ją w kierunku aktorstwa". Skrodzkiej zdarza się ponadto pozować przed obiektywem aparatu w roli modelki. Na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje bardzo śmiałych fotografii. 22-latka ma na swoim koncie sporo odważnych zdjęć, również rozbieranych. Jakiś czas temu pozowała do kalendarza dla panów niemal zupełnie nago.

Obecnie profil Julii na Instagramie śledzi ponad 30 tysięcy osób. Piękna pani kosmetolog nie może więc narzekać na brak zainteresowania. Czy podobnie będzie w "Hotelu Paradise"? O tym widzowie programu na pewno przekonają się już wkrótce.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy