Reklama

Reklama

Gwiazda "Top Model" w programie "Undressed Polska: Randka w łóżku"

Znana szerszej publiczności z udziału w "Top model" Misha Czumaczenko nie przestaje zaskakiwać. Jej szalona i odważna osobowość skłoniła ją do udziału w najnowszym programie telewizji TLC, w którym będzie szukać mężczyzny życia. Swoją nową znajomość rozpocznie dość niestandardowo. Rozbierze się do bielizny, aby po chwili wejść z nieznajomym do łóżka na ich pierwszą randkę. Kogo spotka po drugiej stronie? Czy wykorzysta swoje atuty, aby skraść serce partnera?

Misha Czumaczenko w programie "Undressed Polska: Randka w łóżku'

Czumaczenko postanowiła szukać miłości w nieco niestandardowy sposób. Zgłosiła się do programu telewizji TLC, aby odbyć niecodzienną randkę i przełamać utarte schematy. Karol, który jest na tyle odważny, aby szukać kobiety życia na oczach tysięcy widzów szybko znalazł wspólny język z modelką. Jeśli prawdą jest, że "przeciwieństwa się przyciągają" to ta para dobrana jest idealnie.

Misha to seksowna i rezolutna modelka. Jak sama przyznaje - szuka partnera dojrzałego i przedsiębiorczego. Liczy, że w programie pozna silnego mężczyznę, który skradnie jej serce. Karol zaś potrzebuje partnerki młodszej i nieco szalonej. Gotów jest się nią zaopiekować i traktować, jak prawdziwą księżniczkę. 

Reklama

Czumaczenko dobrze wie jak wykorzystać kobiecą broń, aby uwiedziony mężczyzna padł do jej stóp. Niedawno odkryła w sobie nową pasję do pole dance. Nie omieszkała zaprezentować Karolowi, czego ostatnio się nauczyła. Jak skończy się ich pełna uniesień randka?

Najnowszy odcinek "Undressed Polska: randka w łóżku" z udziałem Mishy już we wtorek, 1 listopada, o godz. 22.30 w telewizji TLC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Undressed: Randka w łóżku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama