Reklama

Film "Wierna jak pies. Policjantki i policjanci" na antenie TV4

Emisję nowej, trzeciej już serii serialu ATM Grupy "Policjantki i policjanci" poprzedzi film fabularny "Wierna jak pies. Policjantki i policjanci", który TV4 pokaże na swojej antenie już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia, o godz. 20.

Posterunkowa Aleksandra Wysocka znów w akcji

W drugim już po "Pokoju 112" filmie telewizyjnym, posterunkowa Aleksandra Wysocka będzie musiała podjąć najważniejszą decyzję w swojej karierze, a może nawet życiu.

Reklama

Wrocławska policja wpada na trop szajki, która organizuje przemyt kokainy z Ameryki Południowej do Polski. Fala aresztowań nie obejmuje jednak szefów narkobiznesu. Wasyl i Kubek czują się bezkarni. Posterunkowa Aleksandra Wysocka dostaje od nich ultimatum. Ma dwa dni, żeby wykraść zarekwirowane pieniądze i narkotyki zanim te opuszczą komendę. Jeśli tego nie zrobi, zginą wszyscy na których jej zależy. Wysocka musi podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu.

Trzeci sezon "Policjantek i policjantów" wystartuje na antenie Czwórki już 31 sierpnia. Premierowe odcinki emitowane będą, tak jak dotychczas, od poniedziałku do czwartku, o godz. 19. Tym razem stacja pokaże aż 52 nowe odcinki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Policjantki i policjanci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje