Reklama

Fani Rutowicz przygotowują bunt

Jak wiadomo "dziewczyny to nic więcej, jak tylko kłopoty". Zwłaszcza jeśli w roli dziewczyny występuje Jolanta Rutowicz. Stacja TVP 2 może przekonać się teraz o tym na własnej skórze.

W ostatnim odcinku "Gwiazdy tańczą na lodzie" decyzją telewidzów z programu została usunięta "Doda dla ubogich" - arogancka Jolanta Rutowicz.

Reklama

Fani "różowej Joli" - gwiazdki z "Big Brothera", fanki pluszowych jednorożców i błyszczyków do ust - postanowili wziąć sprawiedliwość w swoje ręce i wymóc na TVP 2 przywrócenie ich ulubienicy z powrotem na lodową taflę show.

"Wszyscy, którzy kochają Jolantę i chcą, aby wróciła z Łukaszem Dzióbkiem oraz nie zgadzają się z tym, jak została potraktowana proszeni są o zebranie się w piątek, 17 października, o godzinie 15:00 pod studiem Gwiazdy tańczą na lodzie. Weźcie ze sobą gwizdki... i wszystko co głośne. Musimy być z Jolantą!" - tak organizują się na blogu zwolennicy Jolanty Rutowicz.

Wedle fanklubu gwiazdki, stacja zrobiła "sms'owy sztos" nie naliczając głosów oddanych za pozostawieniem Rutowicz w programie.

"Fani zabrali się za głosowanie na Jolantę i Łukasza, ale ku ich zaskoczeniu sms nie dochodziły! Linie zostały zablokowane! A gdy już doszły, odpowiedź była następująca: Dziękujemy za oddanie głosu na Katarzynę Zielińską. Ciekawostką jest to, że ludzie mieli tylko ponad 1 minutę, żeby głosować na Jolantę i Łukasza, w przypadku Rafała Cieszyńskiego było to jakieś 15minut" - grzmią organizatorzy protestu.

TVP 2 powinna przygotować się na oblężenie - możliwe przecież, że ten protest przerodzi się w prawdziwe zamieszki.

Tymczasem sama Jolanta, niczym rasowy ojciec chrzestny mafijnej rodziny, ma zamiar zapewnić sobie w tym czasie niepodważalne alibi, wyjeżdżając na romantyczny urlop... ze swoim telewizyjnym partnerem Łukaszem Dzióbkiem.

"Łukasz byłeś najlepszym Partnerem w programie, jakiego mogłabym sobie tylko wymarzyć! Dziękuję za każdą minutę, nie pozwolili nam rozwinąć skrzydeł , ale rozwiniemy je może w tej Chorwacji... Ściskam mocno!!" - informuje na swoim blogu Rutowicz.

Dziennik

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gwiazdy tańczą na lodzie | stacja | TVP 2 | TVP | dziewczyny | Jolanta Rutowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje