Reklama

Reklama

Emilia Clarke znów nago w "Grze o tron" [spoiler!]

W czwartym odcinku bieżącego sezonu serialu "Gry o tron" wcielająca się w rolę Daenerys Targaryen Emilia Clarke pojawia się na ekranie bez ubrania.

Emilia Clarke w czwartym odcinku bieżącego sezonu "Gry o tron"

W odcinku zatytułowanym "Book of the Stranger", który zadebiutował na antenie HBO w nocy z niedzieli na poniedziałek, bohaterka Clarke bierze udział w spektakularnej scenie pożaru świątyni. Finałowym momentem sekwencji jest wyłonienie się nagiej Daenerys Targaryen z ogarniętych płomieniami ruin.

"Chciałbym przypomnieć, że ostatni raz byłam bez ubrania w 3. sezonie [serialu]" - Clarke powiedziała w rozmowie z serwisem ew.com. "Trochę czasu minęło. Jesteśmy obecnie w 6. sezonie, ale to [wciąż] jestem ja - dumna i silna. Czuję się niezwykle szczęśliwa mogąc oświadczyć: 'To nie była dublerka'" - Clarke zaprzeczyła, jakoby widzowie oglądali inną aktorkę w stroju Ewy.

Reklama

Clarke ujawniła, że intymna scena zrealizowana została na zamkniętym planie w Belfaście, podczas gdy pozostała część sekwencji kręcona była w Hiszpanii.

"Ściąganie ubrania nie należy do najłatwiejszych zadań, ale biorąc pod uwagę magię efektów specjalnych... Nie było powtórki z pierwszego sezonu, gdy musiałam podchodzić do klifu.." - zakończyła aktorka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Emilia Clarke | Gra o tron 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy