Reklama

"Ekipa z Warszawy": Imprezowanie na ekranie

Bohaterów "Warsaw Shore - Ekipy z Warszawy" mogliśmy spotkać, kiedy imprezowali w stołecznych klubach. Teraz dowiemy się, jak ekipa radziła sobie wspólnie mieszkając i pracując. Kto z kim się kłócił, a między którymi uczestnikami zaiskrzyło - dowiemy się już w niedzielę, 10 listopada, o godz. 23 w MTV.

W pierwszym odcinku "Ekipy z Warszawy" uczestnicy po kolei przyjadą do swojego nowego domu - willi z basenem, siłownią i wielkim ogrodem. Jako pierwszy zjawi się Paweł, a tuż po nim Eliza, która ewidentnie wpadnie mu w oko. Chłopak cały wieczór będzie próbował uwieść piękną blondynkę. Kiedy cała grupa będzie na miejscu, impreza przeniesie się nad basen.

Reklama

Już na samym początku między dziewczynami wybuchnie konflikt. Ani i Ewelinie nie będzie podobać się zachowanie pozostałych lokatorek. Chłopaki natomiast, ku uciesze płci pięknej, załatwią swoje sprawy po męsku - Wojtek z Trybsonem urządzą pokaz siły. Nie obędzie się również bez romansów. Pierwszej nocy między dwójką uczestników mocno zaiskrzy...

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" to najnowsza produkcja MTV Polska. Tej jesieni będziemy mogli śledzić losy grupy młodych, barwnych Polaków. Kamery będą im towarzyszyć w domu, w pracy oraz na imprezach.

Amerykański pierwowzór, czyli "Ekipa z New Jersey", cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród widzów na całym świecie, o czym świadczą słupki oglądalności. Teraz Warszawa ma szansę stać się ziemią obiecaną dla grupy nietuzinkowych osobowości gotowych na kilka tygodni bezgranicznego imprezowania.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje