Reklama

Reklama

Chris Noth: Nie będzie kontynuacji "I tak po prostu"?

Wiele wskazuje na to, że uśmiercony w pierwszym odcinku kontynuacji serialu "Seks w wielkim mieście" Mr Big, "pociągnie za sobą" resztę ekipy. Jak informują amerykańskie media, zarzuty o molestowanie kilku kobiet przez Chrisa Notha zatrzymały wstępne rozmowy o wyprodukowaniu kolejnego sezonu.

Chris Noth i Sarah Jessica Parker na planie serialu "I tak po prostu"

Obserwując kolejne perypetie serialu "I tak po prostu", można zapytać, co tam się jeszcze wydarzy?

Problemy serialu "I tak po prostu"

Najpierw nie pojawia się w nim charyzmatyczna Samantha Jones z powodu wieloletniego konfliktu wcielającej się w nią Kim Cattrall z Sarah Jessicą Parker. Potem na jaw wychodzi, że skład mógł zostać uszczuplony także o Cynthię Nixon, która pojawiła się w serialu dopiero po uzyskaniu zapewnienia od producentów, że w filmie wystąpią osoby o innym niż biały kolor skóry.

Następnie scenarzyści uśmiercają Mr Biga, którego gra Chris Noth, a widzowie w komentarzach scenarzystów. W tle wybrzmiewają wspomnienia o zmarłym podczas kręcenia "I tak po prostu" grającego Stanforda Blatcha, Williego Garsona, a na jaw wychodzi kolejny skandal.

Reklama

Tydzień po emisji w HBO GO dwie kobiety oskarżają 67-letniego Chrisa Notha o napaść seksualną. Wkrótce dołączają do nich dwie kolejne. I choć gwiazdor konsekwentnie twierdzi, że zarzuty te są "kategorycznie fałszywe", choć w składzie ekipy tworzącej serial go nie ma, to wizerunkowy kryzys obejmuje także "I tak po prostu".

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis napisały wspólne oświadczenie popierające kobiety, które - potencjalnie - mogły zostać poszkodowane przez Mr Biga. "Wspieramy kobiety, które zgłosiły się i podzieliły się swoimi bolesnymi doświadczeniami. Wiemy, że to trudne" - podkreśliły.

Nie uratowało to przyszłości serialu. Informator "Us Weekly" przekonuje, że rozmowy o kontynuowaniu pracy nad serialem i tworzeniu drugiego sezonu zostały zatrzymane.

Zobacz również:

Styczniowe nowości Netfliksa. Co obejrzeć?

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Christopher Noth

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama