Reklama

Chelsea Handler: Naga pod prysznicem

Chelsea Handler, prowadząca talk-show "Chelsea Lately", w finałowym odcinku show spotkała się pod prysznicem z legendą amerykańskiej telewizji Ellen DeGeneres.

W ostatnim odcinku komediowego talk-show stacji E!, który wyemitowano 26 sierpnia, gwiazda programu Chelsea Handler przygotowała dla widzów wiele atrakcji. Jedną z nich był skecz, w którym doszło do konfrontacji Handler z inną gwiazdą amerykańskiego talk-show Ellen DeGeneres.

Reklama

W krótkim klipie DeGeneres spotyka nagą Handler pod prysznicem, po czym pyta się koleżanki po fachu, dlaczego w 7-letniej historii programu ani razu nie zaprosiła jej do "Chelsea Lately" w charakterze gościa.

DeGeneres chce dowiedzieć się, czy pomijanie jej osoby ma związek z faktem, że jest zadeklarowaną lesbijką. Handler próbuje bronić się twierdząc, że sama jest homoseksualistką, po czym pragnie wkraść się w łaski słynnej koleżanki komplementując ją za... sitcomową rolę z lat. 90.

To nie pierwszy raz, kiedy Chelsea Handler pojawia się na antenie nago pod prysznicem. Kłóciła się już w stroju Ewy z Sandrą Bullock, w "Chelsea Lately" wdała się także w prysznicową pyskówkę z Conanem O'Brienem.

W finałowym odcinku show, obok Ellen DeGeneres, pojawiły się także inne gwiazdy amerykańskiego show-biznesu. MIley Cyrus zaśpiewała piosenkę Roya Orbisona "It's Over"; usłyszeliśmy także parodię przeboju "We Are the World", którą wykonali m.in. Alanis Morissette, Gerard Butler, Gwen Stefani oraz Fergie; wreszcie Jennifer Aniston i Sandra Buloock wyjaśniły, w jaki sposób zmieniło się ich życie, odkąd zaprzyjaźniły się z Chelsea Handler.

"Chelsea Lately" emitowane było na antenie E! od 2007 roku. "Ostatni raz spędziłam 7 lat w jednym miejscu, kiedy jeszcze chodziłam do szkoły" - podsumowała Handler.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: naga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje