Reklama

Brutalny gwałt w "M jak miłość"

W nowych odcinkach "M jak miłość" Janka Buford (Joanna Osyda), krewniaczka Mostowiaków, zostanie brutalnie pobita i zgwałcona! Na domiar złego dojdzie do tego w drodze do Grabiny...

Ujawniamy, że już na początku nowego sezonu "M jak miłość" dojdzie do pojednania rodziny Mostowiaków z Janką Buford, czyli wnuczką siostry Lucjana (Witold Pyrkosz).

Reklama

Senior rodu wspaniałomyślnie wybaczy dziewczynie, że chciała odebrać im dom w Grabinie. Uwierzy w jej zapewnienia, że działała wyłącznie dla dobra swojej ciężko chorej siostry. .

Autostopem do Grabiny

Po tym, jak Janka przegra sprawę w sądzie o ojcowiznę Mostowiaków, Lucjan zaprosi ją do Grabiny. Sytuacja dziewczyny będzie w tym momencie dramatyczna. Nie dość, że na darmo przyjechała z USA, bo nie udało jej zdobyć funduszy na operację siostry, to jeszcze reprezentujący ją adwokat zażąda od niej dodatkowej zapłaty.

Zdesperowana i zrozpaczona opuści swój pokój w schronisku bez uiszczenia zapłaty. Zdecyduje się skorzystać z zaproszenia wuja i uda się do Grabiny. Autostopem...

Napadnie ją sadysta

Niestety, tego wieczoru Janka nie dotrze na wieś do Mostowiaków. Powód? Po drodze zostanie napadnięta przez sadystycznego kierowcę TIR-a (Paweł Ferens), który wcześniej obieca jej podwiezienie w okolice Grabiny.

Mężczyzna zgwałci ją i brutalnie pobije. Tylko cudem uda się jej wyrwać z jego rąk. Znajdzie ją lokalny patrol policji. Janka nie będzie w stanie opowiedzieć, co ją spotkało. Poprosi tylko, by policjanci skontaktowali się z Lucjanem Mostowiakiem...

Na wieść o napadzie rodzina z Grabiny natychmiast pojedzie do szpitala i otoczy krewniaczkę opieką. Paweł (Rafał Mroczek) przysięgnie, że znajdzie i ukarze mężczyznę, który ją zgwałcił.

Świadkami dramatu Janki będziemy w odcinkach 999. i 1000. "M jak miłość" (emisja we wtorek 10 września i w poniedziałek 16 września).


Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Osyda | gwałt | M jak miłość | serial | aktorka | “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje