Reklama

Reklama

"Big Brother": Uczestniczki nago? Odważne zdjęcia

Od początku tygodnia uczestnicy "Big Brothera" podróżują w czasie. Zaczęli od dwudziestolecia międzywojennego, by dotrzeć do szalonych lat 90. W trakcie zadania tygodniowego indywidualne wyzwanie podjął Wiktor Stadniczenko. Zdecydował się sportretować wszystkich uczestników. Dziewczyny namówił na to, by pozowały do aktów.

W domu Wielkiego Brata od poniedziałku trwał tydzień prawdziwych podróży w czasie. Każdego dnia domownicy przenosili się do innego okresu XX wieku. W międzyczasie Wiktor Stadniczenko mierzył się z ambitnym osobistym zadaniem.

Okazało się, że uczestnik "Big Brothera" może pochwalić się niemałym talentem. Stał się więc "nadwornym malarzem" domu Wielkiego Brata i od początku tygodnia uwieczniał na swoich obrazach kolejnych uczestników.

Wiktor Stadniczenko od poniedziałku portretował współmieszkańców. Na "pierwszy ogień" wziął Kamila Lemieszewskiego, później przyszedł czas na panie. Ania, która jako pierwsza z uczestniczek pozowała Wiktorowi, nie zdecydowała się przed nim rozebrać. Jednak już kolejne dziewczyny nie miały z tym problemu.

Reklama

Malwina Ha ochoczo zrzuciła przed Wiktorem biustonosz, pozując topless w wannie pełnej wody. Sandra Mendelowska także ściągnęła stanik. Martyna Lewandowska była nieco mniej odważna, ponieważ zdecydowała się prezentować swoje wdzięki przed artystą w biustonoszu i stringach. Nadrabiała jednak figlarnymi pozami.

"Pięknie wypięła się w pozycji na pieska" - komentował później w pokoju zwierzeń zachwycony artysta.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy