Reklama

Big Brother rozpala gejów?

Na początku września ruszyła kolejna edycja święcącego przed laty wielkie sukcesy programu "Big Brother". Show mimo, że nie jest już tak popularne, nadal przynosi sporą dawkę skandalu i rewelacji.

Tym razem punktem zapalnym do dyskusji jest orientacja seksualna jednego z uczestników - Adriana Nadolskiego.

Reklama

Jak donosi "Super Express" internauci w uczestniku "Big Brothera 4.1" rozpoznali swojego znajomego geja. Sam zainteresowany zaprzecza jakoby był homoseksualistą.

Nadolski wg internautów jest częstym gościem jednej z warszawskich knajp gejowskich - "Utopia". Widywany jest tam w towarzystwie swojego chłopaka, notabene, byłego uczestnika programu "Bar Vip".

Internauci nie rozumieją dlaczego Adrian udaje kogoś kim nie jest. Sam partner Adriana na swoim blogu internetowym apeluje do niego by ten zaprzestał udawania:

"Zastanawia mnie, dlaczego się ukrywasz?... Czy to strach zmusza cię do wyzbycia się indywidualności? Kocham Cię, choć czuję, że jesteśmy jak para ptaków związanych ze sobą grubym sznurem, które mając skrzydła nie mogą pofrunąć. Nie wiem, czy dam sobie radę z przeszłością, ale na pewno stawię jej czoła..." - taki wpis można odnaleźć na blogu rzekomego partnera Adriana.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rozpalanie | geje | Big Bang | Biuro Informacji Gospodarczej | Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje