Reklama

"Big Brother 2": Wyznał swoje uczucia na wizji

Mateusz Sławiński zakochał się w Annie Izvarinie? Uczestnicy programu "Big Brother" od pewnego czasu coraz bardziej się do siebie zbliżają. Pikanterii dodaje fakt, że Izvarina ma narzeczonego. Deklaruje, że bardzo go kocha, jednak mimo tego jej zachowanie nie spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony widzów.

Mateusz Sławiński jest ostatnio najgorętszą postacią w "Big Brotherze", jednak emocje, jakie wzbudza, nie są pozytywne. Sławiński ma na swoim koncie sporo wybryków, którymi mocno "nagrabił" sobie u widzów. Już na początku programu stał się bohaterem skandalu, gdy zerwał z Malwiny Ha bluzkę, odsłaniając przed kamerami jej nagie piersi. Sławiński był też wielokrotnie krytykowany za nadmierne spoufalanie się z koleżankami z programu. Niedawno został oskarżony przez Kamila Lemieszewskiego o to, że wykorzystał nietrzeźwość Malwiny, by bezkarnie dotykać jej ciała.

Reklama

Szerokim echem odbił się w mediach społecznościowych także ostatni wybuch agresji Sławińskiego. Uczestnik "Big Brothera" swoim skandalicznym zachowaniem rozwścieczył widzów, którzy domagali się jego natychmiastowego usunięcia z programu. Mateusz zaczął w niesmaczny i wulgarny sposób obrażać Kamila, kpiąc z jego nieżyjących już rodziców, wyzywając i nazywając go m.in. impotentem. Dowodem na impotencję Lemieszewskiego zdaniem Sławińskiego był fakt, że Kamil nie chce masturbować się przed kamerami.

Chociaż Mateusz staje się coraz mniej lubiany nie tylko przez widzów, ale i przez innych uczestników "Big Brothera", w domu Wielkiego Brata ma również wiernych popleczników. Z pewnością najbliższą mu osobą jest Anna Izvarina, z którą łączy go bardzo bliska relacja. Nawet, kiedy Sławiński zachował się w stosunku do Kamila w skandaliczny sposób, Anna gorliwie przy nim trwała. Świadomość, że Mateusz za swój wybryk może zostać wyrzucony z programu sprawiła, że Izvarina zalała się łzami.

Mimo że pomiędzy Mateuszem i Anią doszło niedawno do poważnego spięcia i oboje nie szczędzili sobie gorzkich słów, szybko o tej sytuacji zapomnieli. Wciąż się przytulają, Ania siada Mateuszowi na kolanach, Mateusz masuje Anię, za co ona odwdzięczyła mu się już jakiś czas temu, pomagając mu zaspokoić potrzeby seksualne i towarzysząc mu w masturbacji. Pikanterii dodaje fakt, ze Anna ma narzeczonego. Chociaż deklaruje, że bardzo kocha swojego partnera, jej relacja z Mateuszem jest mocno krytykowana przez widzów.

Mateusz doskonale wie o tym, że Izvarina ma narzeczonego. Jakiś czas temu zadeklarował, że nie zamierza się z nim bić o Anię - uznał, że "będą się przepychać na portfele", nawiązując do materialistycznej w jego ocenie natury Izvariny. Sławiński nie ukrywa, że Anna stała się w ostatnim czasie bardzo ważną dla niego osobą. Sam też niejednokrotnie mówił jej, jak bardzo mu się podoba.

To, co łączy Mateusza i Annę, rozgrzewa widzów do czerwoności. Nie dziwi więc, że podczas środowego live chatu w programie "Big Brother Nocą" Sławiński został zapytany o swoją relację z Izvariną. Zdaniem widzki, która zadała pytanie, poprzez ostatnie kłótnie oboje oddalili się od siebie.

"Wcale się od Ani nie oddalam. Jak pewnie zauważyliście, z Anią wiąże mnie coś więcej. Są to relacje bardzo bliskie. Zbliżam się do Ani, a nie oddalam" - zaprzeczył Mateusz.

Kamil, który razem z Mateuszem uczestniczył w chacie z widzami, zapytał wprost: "Zakochałeś się w Ani?". Sławiński nie udzielił na to pytanie konkretnej odpowiedzi. "Ciężko jest to nazwać" - powiedział o swoich uczuciach do Izvariny. "Najbardziej ufam Ani. Wiem, że ona w moim przypadku nie może grać" - dodał podczas programu na żywo. Co ciekawe, niedługo po zakończeniu live chatu wyznał Ani, że po programie będą musieli odbyć intymną rozmowę na tematy, o których nie chce mówić przed kamerami. Sławiński uznał bowiem, że swoimi słowami "nie chce wzbudzać sensacji".


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje