Reklama

"Big Brother 2". Lista uczestników. To będzie międzynarodowa edycja. "Mój polish katastrofa"

"Big Brother 2" wystartował. Nowi uczestnicy w piątek, 13 września, weszli do domu Wielkiego Brata. Zapowiada się jeszcze barwniej i jeszcze ciekawiej niż w poprzedniej edycji. Uczestnicy to reprezentanci najróżniejszych grup społecznych. Wielu z nich jest z zagranicy.

Gabi Drzewiecka - nowa prowadząca show "Big Brother"

"Big Brother 2" wystartował. W piątek, 13 września, na antenie TVN7 wyemitowano pierwszy nowy odcinek "Big Brother Arena".

Reklama

Program po raz pierwszy poprowadziła Gabi Drzewiecka, która w tej edycji zastępuje Agnieszkę Woźniak-Starak. Dotychczasowa gospodyni show zrezygnowała z tej roli z powodu tragicznej śmierci męża Piotra Woźniaka-Staraka. Jej następczyni pierwsze wydanie "Big Brother Arena" poprowadziła ubrana cała na czarno.

"Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem" - napisała na swym Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak.

"Big Brother 2". Lista uczestników

Kolejnych szesnastu śmiałków wprowadziło się do domu Wielkiego Brata. W programie "Big Brother Arena" widzom zostali przedstawieni uczestnicy jesiennej edycji. Jeszcze przed jej startem obiecywano, że należy spodziewać się dużej różnorodności.

W domu Wielkiego Brata rzeczywiście nie zabraknie przedstawicieli różnych grup społecznych. Druga edycja będzie również prawdziwie międzynarodowa. Wygląda na to, że tym razem postawiono na nieco starszych uczestników. Wielu nowych mieszkańców domu Wielkiego Brata ma już swoje rodziny - drugie połówki i dzieci.

Karolina Sztafa

Jako pierwsza do domu weszła Karolina Sztafa, mężatka i matka dwójki dzieci, która zapewniła, że nie jest tylkową "matką Polką". "Nie mam wstydu" - powiedziała na wstępie.


Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje