Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska zachwyca na Instagramie! "Obłędna syrena"

Anna Wendzikowska podzieliła się kadrem z wakacji w Omanie. Dziennikarka znana z programu "Dzień dobry TVN" odważnie pokazała swoje ciało podczas kąpieli w basenie. W komentarzach nie brakuje porównań kobiety do... obłędnej syreny!

Ania Wendzikowska

Anna Wendzikowska jest miłośniczką zagranicznych podróży. Dziennikarka, która jest znana przede wszystkim z programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN", w tym roku często wyjeżdżała na wakacje. 39-latka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych - często przesyła im gorące pocztówki ze swoich podróży!

Anna Wendzikowska wróciła na chwilę wspomnieniami do swoich wakacji w Omanie, które jakiś czas temu się skończyły. Choć dziennikarka niedawno wróciła z egzotycznego wyjazdu, to postanowiła podzielić się ze obserwatorami bardzo gorącą pocztówką wprost z basenu. Na opublikowanej fotografii 39-latka przywdziała skąpy strój kąpielowy i wskoczyła do błękitnej basenowej wody, w której zapozowała tyłem przed obiektywem aparatu. Widowiskowe zdjęcie możemy podziwiać na jej Instagramie.

Reklama

Anna Wendzikowska znów zachwyca

Trzeba przyznać, że Anna Wendzikowska doskonale potrafi przyciągnąć internautów na swoje profile w mediach społecznościowych. Jej wirtualną galerię zdjęć obserwuje w tym momencie przeszło 486 tys. osób z całego świata, a grono to... cały czas się powiększa! W komentarzach pod najświeższym wpisem dziennikarki nie zabrakło mnóstwa komplementów. Kreatywni wielbiciele porównali ją nawet do... obłędnej syreny!

Czytaj więcej:

Kasia Dziurska odsłania ciało

Zdewastowano rodzinny grób rodziny Macieja Stuhra

Damięcki stracił pracę przez Kurdej-Szatan? "Obrzydliwe kłamstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje