Reklama

Reklama

Anna Samusionek: Nietypowa licytacja WOŚP

Kilka dni temu na Instagramie Anny Samusionek pojawił się filmik, na którym aktorka morsuje na sucho. Kobieta owinięta w ręcznik przykuła uwagę fanów - szczególnie fakt, że Samusionek była bez bielizny. Aktorka postanowiła wykorzystać zainteresowanie tym nagraniem i wzieła udział w 29. finale WOŚP - można wylicytować morsowanie z samą Samusionek!

Anna Samusionek

Od kilkunastu tygodni w Polsce trwa moda na morsowanie. Kąpiele wodne w zimnej wodzie stały się tej zimy bardziej popularne niż w latach poprzednich. Być może ma to związek z pandemią koronawirusa i obostrzeniami obowiązującymi w Polsce. Siłownie i kluby fitness ciągle są zamknięte - a morsowania na otwartej przestrzeni nikt na nie może zabronić.

Do grona morsujących celebrytów dołączyła gwiazda serialu "Na Wspólnej". Anna Samusionek wybrała formę morsowania na sucho - czyli nacierania się śniegiem. Kobieta na swoim Instagramie zamieściła filmik, na którym wspólnie z przyjaciółką wbiegają na bosaka na zaśnieżony ogród. Samusionek ma na sobie jedynie czapkę i ręcznik.

Fani i media od razu zwrócili uwagę, że kobieta pod ręcznikiem nie ma bielizny. Pomimo wszystko Samusionek nie usunęła filmu. A nawet więcej - postanowiła wykorzystać jego "popularność" na szczytny cel!

Reklama

Anna Samusionek na licytację WOŚP postanowiła wystawić wspólne morsowanie!

 "Z ostatniej chwili! Moja licytacja ruszyła. Morsowanie w ręczniku bez majtek...  A czemu by w majtkach! Kochani, zaskoczona niespotykaną dla mnie medialną popularnością mojego filmiku z morsowaniem na śniegu w ogródku, pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy poświęcili tyle czasu, by go "wypromować". (...) W wyniku tego niespodziewanego zainteresowania, postanowiłam, że dziś wrzucę na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy morsowanie ze mną (w stroju kąpielowym nie ręczniku oczywiście) w jakimś warszawskim lub podwarszawskim akwenie" - napisała na Instagramie.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Beata Kustra

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Samusionek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama