Reklama

Reklama

Anna Popek wciera śnieg w nagie ciało

Anna Popek już nie raz udowodniła internautom, że ma dystans do siebie. Dziennikarka wydaje się mieć słabość do strojów kąpielowych, bo po raz kolejny bawiła się w takim na śniegu.

Anna Popek uwielbia morsować

Anna Popek od wielu lat jest twarzą Telewizji Polskiej. W 1999 roku została prezenterką w TVP1. Związana była z programami takimi jak: "Kawa czy herbata", "Świat się kręci" i "Pytanie na śniadanie". Obecnie dziennikarkę można oglądać w TVP Info w programie "Wstaje dzień".

Anna Popek rozebrana na śniegu

Ostatnio prezenterka opublikowała wideo, na których pozuje w fioletowym stroju kąpielowym. 53-letnia dziennikarka opowiada o swoim sposobie na zachowanie zdrowego i młodego wyglądu. Jak sama wyznała, lubi morsować.

Reklama

"Podobno ten mróz tylko na kilka dni zawitał do Polski, więc trzeba wykorzystać moment i zabawić się w morsa. Nacieranie skóry śniegiem. Dzięki temu jest jędrna, dobrze ukrwiona i ma ładny kolor. Odmładza, przecież to lubimy, prawda? Więc dzisiaj będę morsem, ale potem wejdę chyba pod ciepły koc. Tak coś czuję..." - wyznała Popek.

"Dzisiaj mroźna i przyjemna pogoda, ale ponoć ma się to wkrótce zmienić. Dlatego jako zagorzały mors wykorzystałam niską temperaturę i zafundowałam sobie śniegowe SPA. Wam też polecam! O 19.00 dla przeciwwagi zapraszam na live'a o tym, co dla zdrowia i urody odkryłam na słonecznej Sri Lance" - dodała dziennikarka.

Zobacz również:

To była ostatnia szansa zmarłego aktora. On mu ją odebrał

Najbardziej pożądana? Nie chce się wierzyć, ile lat właśnie skończyła

Nie do poznania? Tak zaczynał znany polski aktor

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje