Reklama

Anna Karczmarczyk nago? Dodała odważne zdjęcie

Tym zdjęciem Anna Karczmarczyk wywołała spore zamieszanie w sieci! Aktorka znana m.in. z takich seriali jak: "Na dobre i na złe" oraz "M jak Miłość" zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje niemal nago. Właśnie w taki sposób gwiazda postanowiła poinformować o najnowszej sztuce z jej udziałem.

Anna Karczmarczyk nie boi się śmiało eksponować swojego pięknego ciała

Anna Karczmarczyk to młoda i zdolna aktorka, która serialowej publiczności dała się poznać w takich produkcjach jak m.in.: "Ojciec Mateusz", "M jak miłość", "Za marzenia" oraz w "Na dobre i na złe". Chociaż jej postać w Leśnej Górze pojawiała się dość często, to od dłuższego czasu próżno szukać serialowej doktor Oli na szpitalnych korytarzach.

Reklama

Fanów gwiazdy z pewnością nie brakuje za to na widowni teatru, w którym występuje Karczmarczyk. Niedawno premierę miał najnowszy spektakl z jej udziałem, o czym poinformowała sama Karczmarczyk, a jako ilustrację swoich słów wykorzystała zdjęcie z kolegą ze sceny - Marcinem Korczem. Co ciekawe, aktorka pokusiła się o dość śmiały kadr, na którym pozuje niemal nago.

"Premiera! Reżyser, dwoje aktorów, scena kameralna... Sztuka o miłości, tęsknocie... o wspomnieniu! Sztuka, która obnaża dojrzałych ludzi z ich słabości, z zagubienia w dorosłości i presji społeczeństwa. Dziękuję wam za ten niezwykły czas!" - czytamy w opisie.

Jak można się spodziewać, na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod wspomnianą fotografią Anny Karczmarczyk w mig pojawiło się bardzo wiele komentarzy, w których dominują komplementy oraz słowa zachwytu.

"Odważnie!", "Przepiękne zdjęcie!", "Łoooo matko! Co za zdjęcie! Co za piękna kobieta! I co za duet! Idealnie!", "Petarda" - pisali internauci.

Wśród słów pozostawionych przez internautów pojawiła się także krytyka: "Publicznie pokazywać gołe ciało; a nie przepraszam, przecież się Pani zasłania. Trochę się trzeba jednak szanować..." - napisał jeden z internautów.

Jego słowa sama Karczmarczyk skwitowała krótko: "Czasami warto zachować otwarty umysł". Jak widać, Anna Karczmarczyk nie boi się śmiało eksponować swojego pięknego ciała. Czym jeszcze nas zaskoczy?

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Kaczmarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje