Reklama

Reklama

Anna Iberszer całkiem nago? Gwiazda "Rancza" zachwyca

Anna Iberszer podgrzała atmosferę na Instagramie. Pikantny kadr z gwiazdą serialu "Ranczo" w roli głównej nie pozostawia wiele wyobraźni. Piękna aktorka jest kompletnie naga?

Anna Iberszer podgrzała atmosferę na Instagramie. Pikantny kadr z gwiazdą serialu "Ranczo" w roli głównej nie pozostawia wiele wyobraźni. Piękna aktorka jest kompletnie naga?
Anna Iberszer /Piotr Fotek /Reporter

Anna Iberszer z branżą aktorską związana jest od niemal dwudziestu lat. Ma na swoim koncie mnóstwo ról teatralnych, filmowych czy serialowych. W przeszłości grała m. in. w "Klanie" czy "Na dobre i na złe", jednak największą rozpoznawalność i sympatię widzów przyniosła jej rola w serialu "Ranczo", w którym wcielała się we Franceskę Andreoni, ukochaną Witebskiego. Do dziś to właśnie z tą postacią kojarzy ją wielu telewidzów.

Aktorstwo nie jest jedynym zajęciem 45-letniej obecnie gwiazdy. Iberszer kocha taniec. Specjalizuje się m. in. w ognistym tangu argentyńskim.

Reklama

Anna Iberszer dawno nie odsłoniła tak wiele

Gwiazda serialu "Ranczo" dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktorka prowadzi własny profil na Instagramie. W sieci zdarza jej się uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego, chwaląc się zdjęciami z domowego zacisza czy z zagranicznych wyjazdów. Ostatnio na instagramowym profilu Anny Iberszer pojawił się odważny kadr, który od razu przykuł uwagę jej obserwatorów.

45-latka pochwaliła się w sieci fotografią, na której wygląda, jakby była kompletnie naga. Na innych zdjęciach z tej samej sesji śmiało prezentuje ciało w czarnej bieliźnie. Tyle wystarczyło, by rozgrzać internautów do czerwoności.

"Boska", "Kusząca i pikantna", "Piękne zdjęcie", "Cudowna" - ocenili zachwyceni fani.

Zobacz również:

Piotr Kraśko jeździł bez prawa jazdy. Teraz przeprasza!

Była ikoną rewolucji seksualnej. Jej córka to znana aktorka

Zmarł zaledwie trzy miesiące po ślubie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Anna Iberszer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL