Reklama

Anastasiya Yandaltsava: Kim jest gwiazda "One Night Squad"?

Anastasiya Yandaltsava to jedna z gwiazd randkowego show "One Night Squad". Białorusinka wspólnie z dziewięcioma innymi uczestnikami programu znalazła się na Zanzibarze.

"Gwiazda" programów reality show ma na swoim koncie udział m.in w "Ex na plaży", "Warsaw Shore" i oraz rosyjskim "Dom-2". Swoich sił próbowała również w "Top Model", ale po erotycznym show, jakie zaserwowała jury, odpadła na etapie castingów.

Niedawno mogliśmy ją oglądać w "Punch down" - turnieju na... policzkowanie, gdzie przegrała z Esmeraldą Godlewską.

26-latka pochodzi z Białorusi, a jej marzeniem jest podbić polski show-biznes. Kilka lat temu wdała się w krótki romans z gwiazdą "Warsaw Shore", Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem, ale związek rozpadł się po czterech miesiącach.

Reklama

Anastasiya w pełni zasłużyła na tytuł królowej autopromocji, przedstawiając się, jako stylistka, modelka, tancerka, artystka i projektantka ubrań. "Lecąc na Zanzibar zabrałam ze sobą sukienki z najnowszej kolekcji, która zaprojektowałam. Myślałam, że będzie luksusowo, tymczasem okazało się, że zamiast wygodnych, hotelowych łóżek, śpimy pod gołym niebem. Nie przeszkadzało mi to, potrafię odnaleźć się w każdych warunkach" - przyznała Anastasiya, która w pełnym makijażu i seksownych stylizacjach przemierzała plaże Zanizbaru.

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: 'One Night Squad'

Reklama

Reklama

Reklama