Reklama

Reklama

Aleksandra Domańska nago. Aktorka publikuje intymny kadr z pościeli. "Ciało bogini"

Aleksandra Domańska podzieliła się z fanami niezwykle intymnym kadrem z pościeli. Aktorka, która jest w ciąży, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje nago.

Aleksandra Domańska na planie serialu Polsatu "Mecenas Porada"

Aleksandra Domańska spodziewa się dziecka. Aktorka niedawno potwierdziła radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych, a w sieci błyskawicznie pojawiła się prawdziwa lawina gratulacji. Ostatnio na swoim instagramowym koncie opublikowała niezwykle intymny kadr, na którym pozuje nago. Ciążowy brzuszek 32-latki jest już naprawdę spory!

"Kobiece ciało jest niesamowite. Piękne i wyjątkowe!". "Ile można powiedzieć jednym zdjęciem!". "Naturalne piękno, każdej kobiecie do twarzy z takim cudnym brzuszkiem" - czytamy pod publikacją.

Aleksandra Domańska - Instagram

Aleksandra Domańska to aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Widzowie mogli oglądać m.in. w serialu "O mnie się nie martw", filmie "Podatek od miłości" czy programie "Ameryka Express", w którym wzięła udział razem z bratem.

Reklama

32-latka jest od lat aktywna w mediach społecznościowych, choć niedawno zrobiła sobie kilkumiesięczną przerwę od Instagrama. Po powrocie do wirtualnego świata co jakiś czas dzieli się swoją codziennością i przemyśleniami. Internauci uwielbiają ją za szczerość, naturalność, poczucie humoru i zdrowy dystans do rzeczywistości. Domańska nie kreuje sztucznie idealnego świata, a w swoich relacjach niejednokrotnie udowodniła, że nikt nie jest idealny i nie powinno być to powodem do wstydu. Wręcz przeciwnie.

Czytaj także: Aleksandra Domańska: Straciłam rolę w serialu z powodu krótkiej fryzury

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje