Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska: Jak wygląda jej ciało po porodzie?

Agnieszka Kaczorowska-Pela cztery miesiące temu urodziła drugą córkę. Teraz aktorka znana widzom serialu "Klan" opublikowała na Instagramie nagranie wykonane podczas domowych ćwiczeń. Tancerka zaprezentowała się na nim w sportowym stroju. Jak wygląda?

Agnieszka Kaczorowska-Pela cztery miesiące temu urodziła drugą córkę. Teraz aktorka znana widzom serialu "Klan" opublikowała na Instagramie nagranie wykonane podczas domowych ćwiczeń. Tancerka zaprezentowała się na nim w sportowym stroju. Jak wygląda?
Agnieszka Kaczorowska-Pela / Michał Baranowski /AKPA

Agnieszka Kaczorowska-Pela na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła! Taka wiadomość końcem lipca obiegła świat kolorowych mediów, a do pięknej aktorki i jej męża - Macieja Peli - zaczęły spływać gratulacje. W wakacje para powitała na świecie drugą córkę Gabrysię.

Od momentu narodzin młodszej pociechy niebawem miną cztery miesiące, a w tym czasie Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieliła się z internautami swoją radością, poruszając w sieci także temat macierzyństwa. Aktorka znana z roli Bożeny w serialu "Klan"  w ostatnim czasie postanowiła pokazać swój "patent na domowe ćwiczenia", nagrywając krótki filmik. Post trafił na Instagram i szybko zebrał wiele pochlebnych komentarzy!

Reklama

"Dziś zdradzam Wam moją codzienną rutynę treningową... Oto ćwiczenia na uda, pośladki, brzuch, barki i wiele innych partii mięśniowych, które wykonuję codziennie. Obecnie wybieram obciążenie ponad 5 kilogramowe lub coś koło 12-13 kg. Do tego jeszcze należałoby wspomnieć o cardio w postaci szybkiego marszu z wózkiem. Mam dwie trenerki personalne, które dają mi wycisk w zależności od swojego nastroju. I prywatnego dietetyka, który dba o zbilansowane posiłki @maciek.pela. Są tu Panie, które już zaplanowały cały tydzień treningów?" - napisała Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska-Pela cztery miesiące po drugiej ciąży

Na nagraniu Agnieszka Kaczorowska-Pela zaprezentowała się w dwuczęściowym stroju do ćwiczeń, który podkreślił jej smukłą figurę. Kamera uwieczniła także córki aktorki, która zadbała o to, by ich twarze pozostały niewidoczne. Zarówno sposób prezentacji ćwiczeń, jak i sama figura tancerki wywołały niemałe wrażenie na internautach! Dowód? Mnóstwo wirtualnych "serduszek" i szybko zapełniająca się sekcja komentarzy.

"Aga, super post!", "Chcieć to móc, wystarczy tylko znaleźć na to swój sposób. Bardzo mi się ten pomysł podoba", "Dla mnie pokazujesz cudowny sposób na to, żeby zawsze szukać sposobów, a nie wymówek", "Ciało jak marzenie", "Aga, świetnie wyglądasz" - można przeczytać pod wpisem aktorki, na Instagramie, gdzie zebrała już ponad 406. tys. użytkowników!

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Kamila źle wybrała? Co z resztą?

Nie żyje bohaterka "Kuchennych rewolucji". Córka ujawnia szokujące fakty

Karolina Gruszka wyznała, że cierpi na nieuleczalną chorobę

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL