Reklama

Wielki Test Wiedzy o Polskim Filmie

Wielki Test o Polskim Filmie: Nagrody

20 tysięcy złotych, ekskluzywny wypoczynek w przepięknym obiekcie zlokalizowanym w samym sercu Mazur oraz zestaw filmów DVD - oto nagrody w Wielkim Teście o Polskim Filmie

Wielki Test o Polskim Filmie to propozycja zarówno dla filmowych koneserów, jak i dla tych, którzy do kin zaglądają sporadycznie. Plebiscyty, konkursy i telewizyjne widowisko z udziałem największych gwiazd polskiego kina - to tylko niektóre spośród atrakcji przygotowanych dla uczestników i telewidzów.

23 września, o godz. 20:20 goście w studiu, telewidzowie i użytkownicy portalu INTERIA.PL (na specjalnie w tym celu stworzonej stronie) przystąpią do Wielkiego Testu Wiedzy o Polskim Filmie.

Jego formuła nawiązuje do poprzednich "Wielkich Testów" emitowanych na antenie telewizyjnej Jedynki. Tym razem gwiazdy w studiu, razem z telewidzami i internautami, będą rozwiązywać zagadki związane z polskim filmem, odsłaniać kulisy pracy po drugiej stronie srebrnego ekranu i wspólnie podróżować polskimi śladami po Hollywood.

Reklama

Nagrodami w Konkursie są:

- dla laureata I miejsca - nagroda pieniężna w wysokości 20 000 złotych.

- dla laureatów miejsc od II do IV - voucher uprawniający do weekendowego pobytu w Hotelu St. Bruno.

Czytaj więcej o Hotelu St. Bruno!

Voucher obejmuje:

- 2 noclegi dla dwojga w pokoju dwuosobowym,
- wyżywienie w Restauracji La Bibliotheque: (2x śniadanie dla dwóch osób, 2 x lunch dla dwóch osób, 2 x kolacja dla dwóch osób),
- możliwość korzystania z basenu, sauny oraz hydromasażu,
- parking.

(Termin wykorzystania voucherów: do 31 grudnia 2013 roku z wyłączeniem świąt państwowych i kościelnych, tzw. "długich weekendów" oraz 29-30.11 i 01.12 oraz 20-21-22.12 oraz 27-28-29.12)

Warto dodać, że Hotel St. Bruno to przepiękny obiekt zlokalizowany w Giżycku, w samym sercu Mazur. Luksusowy hotel mieści się w odrestaurowanym zamku (zbudowanym w XIII wieku), a jego wnętrza nawiązują do klasycznych, eleganckich lat 20. i 30. XX wieku.

Do dyspozycji gości pozostaje w nim 69 pokoi rozmieszczonych w dwóch budynkach. W zamku znajduje się 21 pokoi, w tym 3 o podwyższonym standardzie i 2 rodzinne pokoje typu studio. Pozostałe 46 pokoi oraz 2 apartamenty mieszczą się w dwóch skrzydłach. W części zamkowej podziwiać można zachowane elementy zabytkowej konstrukcji zamku, w tym częściowo odsłonięte XIII-wieczne fundamenty, wzdłuż których poprowadzono korytarz.

Na szczególną uwagę zasługuje Restauracja La Bibliotheque, serwująca wyśmienite dania kuchni modern polish cuisine, łączące to co najlepsze w kuchni polskiej z trendami światowymi. Wszystkie produkty są codziennie dostarczane do restauracji od lokalnych i regionalnych dostawców. Restauracja La Bibliotheque została nominowana do 12 najlepszych restauracji w prestiżowym konkursie Wine & Food Noble Night w 2012r.

Hotel St. Bruno jest znakomitym miejscem do organizacji prestiżowych spotkań biznesowych. Obiekt dysponuje 4 komfortowymi salami konferencyjnymi, przygotowanymi do obsługi konferencji, szkoleń lub bankietów. Hotel St. Bruno oferuje także realizację dodatkowych atrakcji, także plenerowych, które mogą urozmaicić organizowane spotkania czy konferencje.

Przestrzenie wspólne hotelu oferują najwyższy standard i wygodę. Cały obiekt jest w pełni klimatyzowany, co zapewnia pełen komfort latem. Recepcja hotelowa pełni funkcję wygodnego lobby, służącego także jako miejsce spotkań. Biblioteka w baszcie z antresolą i wygodnymi fotelami, sala bilardowa, centrum spa, designerski basen i klub nocny - to tylko niektóre propozycje spędzania wolnego czasu podczas pobytu w Hotelu St. Bruno.

Hotel jest laureatem prestiżowej nagrody Best Hotel Award (2012) oraz III miejsca w konkursie"Hotel z Pomysłem" (2013).

- dla laureata V miejsca - zestaw PISF i TVP, w skład którego wejdą płyty DVD (pierwsza seria "Blondynki", "Obława" - reż. Marcin Krzyształowicz, "Boisko bezdomnych" - reż. Kasia Adamik, Koncert "Seriale, polskie seriale" - piosenki z polskich seriali - koncert z 39. KFPP w Opolu).

Wszystkie dodatkowe informacje na temat konkursu znajdziecie w regulaminie!

INTERIA.PL

Reklama