Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Piotr Gąsowski na skuterze w studiu

Piotr Gąsowski jak Conrado Moreno? Gospodarz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" niespodziewanie wjechał do studia na skuterze. Reakcja zgromadzonych i szok wymalowany na ich twarzach mówi wiele. "To było niereżyserowane" - mówił Gąsowski, zmierzając w kierunku Barbary Kurdej-Szatan. "Ktoś nas tu zaatakował" - krzyknęła zdziwiona uczestniczka muzycznego show Polsatu. .

Piotr Gąsowski jak Conrado Moreno? Gospodarz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" niespodziewanie wjechał do studia na skuterze. Reakcja zgromadzonych i szok wymalowany na ich twarzach mówi wiele. "To było niereżyserowane" - mówił Gąsowski, zmierzając w kierunku Barbary Kurdej-Szatan. "Ktoś nas tu zaatakował" - krzyknęła zdziwiona uczestniczka muzycznego show Polsatu.     .
Piotr Gąsowski na skuterze w studiu przed programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" /Instagram/@kurdejszatan /Instagram

Zaskakujące sceny za kulisami lubianego muzycznego show Polsatu. Na instagramowym profilu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawiło się zadziwiające nagranie z planu. Przedstawia ono Piotra Gąsowskiego, który postanowił wjechać do studia programu na skuterze. W instagramowej relacji pokazano, jak gospodarz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"  zmierza na dwóch kółkach w kierunku nagrywającej go Barbary Kurdej-Szatan, która jest uczestniczką piętnastej edycji wspomnianego show.

Reklama

Piotr Gąsowski: To nie było reżyserowane

"To było niereżyserowane" - powiedział Gąsowski, dalej kierując maszyną.


Basia Kurdej-Szatan była wyraźnie zszokowana tym, co się dzieje i w pierwszej chwili chyba nie rozpoznała w kierowcy prowadzącego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 "Ktoś tu nas zaatakował" - mówiła z nieskrywanym zdziwieniem.

To, co zrobił Piotr Gąsowski, wprawiło wszystkich w osłupienie. Po minach zgromadzonych było widać, że nikt nie spodziewał się tak nietypowej wizyty. Adam Zdrójkowski był w stanie jedynie szeroko otworzyć usta. Nikomu z "Twoja twarz brzmi znajomo" na szczęście nic się nie stało, choć historia nauczyła nas, że wjeżdżanie na plan na skuterze to bardzo ryzykowny pomysł. Doskonale wie o tym Conrado Moreno.

Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wyemitowany zostanie w piątkowy wieczór w Polsacie. Będziemy mogli usłyszeć m.in. Barbarę Kurdej-Szatan jako Whitney Houston.

Czytaj więcej:

Adam Zdrójkowski najlepszy! W kogo się wcielił?

Klara Williams nie miała konkurencji! Magiczny i romantyczny występ

Owacja na stojąco dla Roberta Janowskiego!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski | Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL