Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Krzysztof Ibisz zastąpi Piotra Gąsowskiego?

W świątecznym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Piotr Gąsowski wyjątkowo zasiądzie za jurorskim stołem. Kto zajmie jego miejsce u boku prowadzącego show Macieja Dowbora?

W świątecznym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Piotr Gąsowski wyjątkowo zasiądzie za jurorskim stołem. Kto zajmie jego miejsce u boku prowadzącego show Macieja Dowbora?
Piotr Gąsowski jako juror, Krzysztof Ibisz w roli prowadzącego? /Bartosz Krupa /East News

Muzyczny show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" gości na antenie od wielu lat i jest jednym z największych hitów Polsatu. Choć uczestnicy zmieniają się co edycję, to w ekipie programu stosunkowo rzadko zachodzą zmiany. Bez niektórych postaci część widzów nie jest już w stanie wyobrazić sobie "TTBZ".

Krzysztof Ibisz zastąpi Piotra Gąsowskiego w świątecznym odcinku "TTBZ"

Z programem od samego początku związane są Małgorzata Walewska i Katarzyna Skrzynecka, a prowadzącymi niezmiennie są Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Czyżby wkrótce któregoś z nich miało zabraknąć? Jak informuje jeden z tabloidów, Piotra Gąsowskiego ma zastąpić ktoś inny. Ale spokojnie - tylko na jeden odcinek.

Według ustaleń "Super Expressu" w specjalnym, świątecznym wydaniu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jego miejsce u boku Macieja Dowbora zajmie Krzysztof Ibisz. "Stacja i produkcja stwierdziła, że lepiej w świątecznym odcinku sprawdzi się Ibisz, który bardzo dobrze radzi sobie w prowadzeniu specjalnych odcinków, różnego rodzaju gal czy festiwali" - donosi źródło tabloidu.

Reklama

Świąteczny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kiedy emisja?

Dobra wiadomość dla niewyobrażających sobie "TTBZ" bez Piotra Gąsowskiego jest taka, że wcale nie zabraknie go w świątecznym odcinku programu. Wystąpi przed kamerami, ale w nowej roli - jako juror. Jak poradzi sobie za stołem jurorskim? O tym przekonamy się już 17 grudnia 2021 roku w Polsacie.

W świątecznym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ma wystąpić osiem gwiazd, które miały już okazję brać udział w programie. Ponadto pojawi się dziewiąta osoba, a mianowicie ktoś związany z produkcją od samego początku - podaje "Super Express". Na scenie wystąpią m. in. Barbara Kurdej-Szatan jako Kylie Minogue, Katarzyna Skrzynecka jako Luciano Pavarotti, Joanna Liszowska jako Mariah Carey, Sławomir jako Freddie Mercury oraz Gosia Andrzejewicz jako George Michael z Wham! Zwycięzca przekaże Fundacji Polsat czek na kwotę 100 tysięcy złotych.

Zobacz również:

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka parą? "Kocham cię"

Twórca "Samych swoich" nie żyje. Miał 91 lat

Ostatni z wielkich. Wciąż nie chce się wierzyć, ilu lat dożył

Objawienie roku? 20-letnia piękność ma polskie korzenie!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL