Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

Maja Hyży jako Natalia Kukulska wygrała szósty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W szóstym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Maja Hyży zaczarowała scenę "Piosenką światłoczułą", a Piotr Gawron-Jedlikowski wcielił się w postać obecnej uczestniczki programu Magdaleny Narożnej!

W szóstym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Maja Hyży zaczarowała scenę "Piosenką światłoczułą", a Piotr Gawron-Jedlikowski wcielił się w postać obecnej uczestniczki programu Magdaleny Narożnej!
Maja Hyży jako Natalia Kukulska wygrała szósty odcinek "TTBZ" /Polsat

Pierwszą uczestniczką była Anna Maria Sieklucka, która w szóstym odcinku wcieliła się w postać Christiny Aguilera i wykonała utwór "Ain’t No Other Man". Wykonaniem tym wprowadziła widzów w fantastyczny klimat musicalowo-burleskowy. - Christina Aguilera robi to przez całe życie, i robi to na potrzeby klipu a ty zrobiłaś to wszystko jednocześnie tańcząc i śpiewając. To jest gigantyczna, precyzyjna praca, świetnie brzmiący głos, bo przez większość trwania piosenki to była barwa Christiny Aguilery - podsumowała Katarzyna Skrzynecka.

Reklama

Następnie na scenie pojawił się Paweł Góral, który zaśpiewał utwór Sade "Smooth Operator". To wykonanie było bardzo klimatyczne i bardzo smooth!  - Paweł, coś przecudownego! Do tego miałeś taki czar i taki seksapil! Jakbym słuchała płyty i oglądała koncert Sade na żywo. Dzięki!  - zachwyciła się Katarzyna. - Ja mam poczucie, że dzisiaj był ten jeden z nielicznych występów, kiedy naprawdę mężczyzna zabrzmiał idealnie tak jak kobieta - dodał Kacper Kuszewski.

Trzecią uczestniczką była Tamara Arciuch, która zaśpiewała balladę Edyty Bartosiewicz "Ostatni". Dzięki temu występowi przenieśliśmy się w cudowne lata 90. Było bardzo nostalgicznie i zarazem magicznie. - To, co udało ci się uchwycić, to jest ten ulotny, melancholijny nastrój, który wynika z autentycznych uczuć, jakie Edycie towarzyszyły  - powiedziała Małgorzata Walewska. 

Po sentymentalnym występie Tamary scenę rozgrzała Magdalena Narożna. Wykonała utwór "Kings & Queens" Avy Max. Ależ na tej scenie się działo - wspaniała scenografia, choreografia i przede wszystkim wykonanie Magdy! - Fantastyczna energia, fantastyczna energia w głosie, świetny show, świetnie połączony taniec i całe rozplanowanie odtworzenia tego klipu, razem z wokalem! Piękne widowisko! Bawiłam się cudowanie - podsumowała Katarzyna.

Michał Meyer wszedł na scenę w rytmie rock’n’rolla! Zaśpiewał piosenkę "Tutti Frutti", wcielając się  w postać Little Richarda. Dzięki niemu przenieśliśmy się we wspaniały w klimat lat 60.  - Tak się na ciebie przyjemnie patrzy, jak bawisz się tym wszystkim! Little Richard był BIG dzisiaj - zachwycił się Adam.

Po rock’n’rollowym szaleństwie wróciliśmy z powrotem do lat 90. Wszystko za sprawą Mai Hyży, która wcieliła się w postać Natalii Kukulskiej i wykonała utwór "Piosenka światłoczuła".  - Maja, jestem oczarowany tym występem. Fantastycznie uchwyciłaś kameralność śpiewania Natalii. Miałem wrażenie, że jesteś tak szczęśliwa dzisiaj na tej scenie, i tak wolna, to było wszystko tak naturalne! Ja jestem po prostu w stanie błogości  - pochwalił Kacper.

Dzięki Lesławowi Żurkowi przenieśliśmy się do Włoch! Tym razem Lesław wcielił się w postać Umberto Tozziego i zaśpiewał najbardziej popularny utwór artysty - hymn miłości "Ti Amo". - U ciebie czuło się doświadczenie i w tej deklaracji miłości była ogromna determinacja a nawet pewien dramatyzm - podsumował Kacper.

Ostatni na scenie pojawił się Piotr Gawron-Jedlikowski, który...wcielił się w Magdalenę Narożną! Jest to drugi przypadek w historii programu, w którym uczestnik wciela się w postać innego uczestnika tej samej edycji. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2014 roku. - Mieliśmy super zabawę, to się wymyka wszelkim ocenom - powiedziała Małgorzata Walewska. - Tak rozkręciliście tutaj imprezę, że Małgorzata Walewska bawiąca się do disco polo to jest ostateczna pochwała, chyba nie ma co więcej tutaj mówić - podsumował Adam Strycharczuk. 

Odcinek wygrała Maja Hyży a czek na 10 tysięcy złotych przekazała dla Fundacji "Pasja życia".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL