Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan ze Srebrną Twarzą. Zachwyciła jako Adele

Barbara Kurdej-Szatan zajęła drugie miejsce 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W finałowym odcinku aktorkę oglądaliśmy jako Adele.

Barbara Kurdej-Szatan jako Adele w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W ostatnim odcinku "TTBZ" Basia Kurdej-Szatan zdecydowała się przeobrazić w Adele. Wybrała utwór, który dopiero co trafił do obiegu, czyli "Easy on Me".

Barbara Kurdej-Szatan: Dlaczego wybrała piosenkę Adele?

- Zaczarowała mnie ta piosenka. Produkcja zgodziła się na to, bym mogła ją wykonać, dlatego, że ona - mimo tego, że była nowiutka - od razu stała się przeogromnym hitem. W ciągu tygodnia sto dwadzieścia milionów odtworzeń na YouTube - tłumaczyła aktorka w rozmowie z Polsatem. - Mogłam dzięki niej oddać emocje i nacieszyć się wokalnie - wyznała.

Reklama

Jurorzy byli pod wrażeniem występu aktorki.  - Od twojego pierwszego wejścia tu, od pierwszego spojrzenia, było absolutnie widać, że jesteś zanurzona w tę postać - zachwyciła się Małgorzata Walewska.

- Najpierw myślałem,  że to może się zakończyć jakąś wpadką, ale absolutnie nie. Wstaję więc i dziękuję za to najnowsze wykonanie piosenki Adele, bo na to zasłużyłaś! Nieprawdopodobnie sobie poradziłaś z tym czarnym głosem Adele, pokazałaś to zacnie, godnie i wspaniale, Basiu! Bardzo serdecznie ci za to dziękuję - zachwycił się Michał Wiśniewski.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pozwala uczestnikom na pokazanie się szerszej publiczności z zupełnie innej strony. - Ja od dziecka śpiewałam, a o aktorstwie pomyślałam dopiero później - powiedziała Basia Kurdej-Szatan, po czym dodała: - Ludzie niewiele wiedzą, jacy my jesteśmy, jakimi jesteśmy artystami, jakie rzeczy robimy na scenie, więc fajnie, że mogliśmy być w programie i spełnić się artystycznie - zakończyła laureatka Srebrnej Twarzy.

Robert Janowski: Ostatnia szansa

Zwycięzcą programu został Robert Janowski, który na swoją ostatnią kreację wybrał Erica Claptona. - Po tych dziewięciu odcinkach już się niczego nie bałem, że rzucanie się ze statku na głęboką wodę to nic takiego - żartował uczestnik, który perfekcyjnie odtworzył nagranie z serii MTV Unplugged z piosenką "Layla". - Uwielbiam bluesa. Pomyślałem, że nigdzie indziej już tego nie zrobię. To była ostatnia szansa. Ale to nie było łatwe zadanie, bo facet jest gitarzystą, a nie wokalistą - dodał w rozmowie z Polsatem zwycięzca 15. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Znany prezenter telewizyjny nie krył zadowolenia z wygranej. - Każdy, kto znajduje się na podium, musi czuć się zadowolony i szczęśliwy, że doszedł tak daleko - przyznał. Pochylił się także nad tym, co jego zdaniem było najważniejsze w show podczas występów i przygotowania kolejnych metamorfoz. - Ten program nie jest o śpiewaniu. Adam Zdrójkowski nie śpiewał i jest na trzecim miejscu. Ten program to progres, także emocjonalny - wyjawił.

Czytaj więcej:

Okrutna nagość w polskim filmie?

Znamy zwycięzcę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

"Milionerzy": Polonista poległ na pierwszym pytaniu!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne