Reklama

TVP ma już 60 lat!

Janowski: Wydawało się to takie proste

Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". A jak swój "pierwszy raz" w telewizji wspominają gwiazdy, które znany z małego ekranu? - Wydawało mi się, że to jest takie proste, ale byłem w wielkim błędzie - wspomina Robert Janowski.

- Nie mogłem przełknąć śliny i powiedzieć zwykłego zdania po polsku. To były pierwsze nagrania do programu "Jaka to melodia". Ale to było dawno... - przyznał ze śmiechem popularny prezenter i aktor w rozmowie z Emilią Chmielińską z Interia.tv.

- Było tylko szklane oko, czyli kamerzysta i ja... Jakoś nie potrafiłem sobie wyobrazić, że tam po drugiej stronie siedzą miliony widzów przed telewizorami. Może brakowało mi wyobraźni? Teraz to jest dużo prostsze - dodał.

Już w najbliższy poniedziałek, 29 października, Robert Janowski, u boku innych gwiazd TVP, weźmie udział w "Wielkim Teście o Telewizji". A jaki był najtrudniejszy test w życiu aktora?

Reklama

- Domyślam się, że większość ludzi mówi o maturze, kiedy odpowiada na to pytanie, więc może ja też opowiem o maturze... - zaczął swoją historię Janowski.

- Moja pani od chemii przyniosła mi ściągawę z matmy. W czasie pisemnej matury jest zawsze przerwa na drugie śniadanie, przynoszą kanapki etc. I ona przychodzi z talerzem, a pamiętam, że była tam rzodkiewka i sałata, i mówi do mnie: "Pod rzodkiewką". Ale jak już rozwinąłem tę ściągawkę, okazało się, że była napisana piórem i wszystko przez tę rzodkiewkę się rozmyło i musiałem sobie radzić sam - wyjaśnia prezenter.

Jeśli chcecie wiedzieć, czy z "Wielkim Testem o Telewizji" bez ściągi poradzi sobie Robert Janowski, wejdźcie w poniedziałek, 29 października, o godz. 20.00 na stronę INTERIA.PL. Będziecie mogli razem z gwiazdami rozwiązywać ten test.


Zobacz oficjalną stronę jubileuszu TVP!

Z okazji jubileuszu 60-lecia Telewizji Polskiej, w poniedziałek, 29 października o godz. 20.25, TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". Widzowie będą mogli rozwiązywać test on-line na stronach INTERIA.PL.


Więcej informacji na temat jubileuszu TVP i Testu znajdziecie w raporcie specjalnym na stronach INTERIA.PL!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robert Janowski | Wielki Test o Telewizji | Jaka to melodia | aktor