Reklama

Telekamery Tele Tygodnia 2011

Nominowany po raz czwarty!

Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011. Jakie szanse na nagrodę ma Jarosław Gugała? Popularny dziennikarz, w kategorii "informacje - osobowość", jest już nominowany po raz czwarty!

- Jestem bardzo szczęśliwy, że znowu otrzymałem nominację do Telekamer. Gdyby się natomiast okazało, że otrzymam tę nagrodę, to byłby po prostu szczyt marzeń - powiedział w rozmowie z INTERIA.PL Jarosław Gugała.

Reklama

- Telekamera to dowód na to, że to, co robimy, ma sens. To znaczy, że ktoś nas zauważa, docenia, że jesteśmy do czegoś potrzebni - dodał dziennikarz.

Oprócz Jarosława Gugały (Polsat), w tym roku w gronie nominowanych w kategorii "informacje - osobowość" znaleźli się: Piotr Kraśko (TVP1), Andrzej Turski (TVP2), Krzysztof Ziemiec (TVP1) oraz jedyna kobieta w tym gronie, czyli Anita Werner (TVN).

To już czwarta z rzędu nominacja do Telekamer Tele Tygodnia dla Jarosława Gugały, szefa i głównego prezentera "Wydarzeń". Widzowie programu informacyjnego Polsatu cenią go za ciepły głos, profesjonalizm i pewien dystans do rzeczywistości, wynikający z dużego doświadczenia życiowego. Jarosław Gugała był wcześniej m.in. ambasadorem w Urugwaju.

Laureatów Telekamer poznamy 7 lutego 2011 roku podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie. Uroczystość transmitować będzie bezpośrednio TVP2.

Przypomnijmy, że głosować można tylko do 4 stycznia 2011 roku.

Jeśli chcesz poznać zasady głosowania kliknij tutaj.

Czytelnicy "Tele Tygodnia" mogą oddawać głosy na ulubione gwiazdy i programy telewizyjne za pomocą SMS-ów oraz na kartkach załączanych do "Tele Tygodnia".

Głosowanie internetowe odbywa się na stronie www.telekamery.pl!

Zobacz nasz raport specjalny poświęcony Telekamerom 2011!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław