Reklama

Telekamery "Tele Tygodnia" 2010

Magdalena Walach: Widz najważniejszy

- Telekamery to konkurs dla widzów - uważa Magdalena Walach, nominowana do Telekamer "Tele Tygodni" 2010 w kategorii "aktorka".

- To oni decydują kogo chcieliby zaprosić do swojego domu, z kim się spotkać wieczorem, kogo gościć - Walach podkreśliła, że bez widzów zawód aktora nie miałby większego sensu.

Reklama

O tytuł najpopularniejszej aktorki 2009 roku znana z serialu "Tancerze" Walach rywalizować będzie z: Joanną Brodzik ("Dom nad rozlewiskiem"), Julią Kamińską ("BrzydUla"), Edytą Olszówką ("Samo życie") i Magdaleną Różczką ("Czas honoru").

W ankiecie INTERIA.PL, będącej prognozą przed galą wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" 2009, Walach uzyskała ledwie 4% głosów. To jednak więcej, niż liczba głosów, które od czytelników INTERIA.PL uzyskały jej konkurentki: Magdalena Różczka (3%) i Edyta Olszówka (2%).

Jak głosowali czytelnicy "Tele Tygodnia", przekonamy się już 25 stycznia podczas uroczystości, którą będzie można śledzić na żywo tylko na stronach INTERIA.PL.

- Nie będę ukrywać, że dla mnie to szczególne wyróżnienie. To wyjątkowa rzecz, bo dzięki tej nominacji będę miała szansę być tam i uczestniczyć w tej podniosłej uroczystości - zakończyła Walach.

Magdalena Walach: Najważniejszy jest widz:


Przypominamy, że tym roku żadna stacja telewizyjna nie pokaże gali Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Ceremonię będzie można obejrzeć tylko u nas! INTERIA.PL przeprowadzi bezpośrednią transmisję! Zapraszamy!!!

Telekamery 2010 on Facebook


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Walach | Widziałam | Facebook