Reklama

Telekamery "Tele Tygodnia" 2010

Jarosław Gugała: Praca, pasja i misja

Wśród tegorocznych nominowanych do Telekamer w kategorii "osobowość - informacje i publicystyka" znalazł się Jarosław Gugała - szef "Wydarzeń" Polsatu. W zeszłym roku zajął on w tym plebiscycie trzecie miejsce.

"Tego zawodu nie wykonuję dla nagród, ale kiedy okazuje się, że są ludzie, dla których warto to robić, cieszę się,że znów znalazłem się wśród nominowanych" - tak dziennikarz komentuje fakt, że po raz kolejny będzie walczył o statuetkę.

Reklama

Gugała nie kryje dumy z ludzi, z którymi przyszło mu pracować.

"Siłą Wydarzeń jest niewątpliwie to, że posiadamy najlepszy na rynku zespół dziennikarski. Mieliśmy mało turbulencji personalnych i pracują z nami obecnie bardzo doświadczeni i ambitni ludzie" - podkreśla.

Dziennikarz przekonuje, że w swoim programie stawia przede wszystkim na tematykę społeczną, a nie na politykę. Mówi również, że najbardziej liczy się dla niego duża oglądalność. Podczas emisji na żywo stara się jednak o niej nie myśleć.

"Nie wyobrażam sobie tych milionów, które mnie oglądają; to byłoby paraliżujące. Staram się skupić na tym, co najważniejsze. Chcę być neutralny i przejrzysty" - opowiada o swojej metodzie pracy.

Jego zawód wiąże się jednak z dużą odpowiedzialnością i presją.

"Bywają dni, kiedy jestem bardzo zmęczony. Staram się wtedy robić coś innego. To wszystko jest jednak bardzo wciągające - to nie tylko praca, ale pasja i misja" - zwierza się szef "Wydarzeń".

Gugała także w swoim wolnym czasie pozostaje człowiekiem niezwykle aktywnym.

"Byleby nie być tak zmęczonym, żeby się już nic nie chciało. Po pracy lubię zrobić coś konstruktywnego - napisać felieton lub artykuł" - kończy dziennikarz.

Zobacz cały wywiad z Jarosławem Gugałą:

Jak głosowali czytelnicy "Tele Tygodnia", przekonamy się już 25 stycznia podczas uroczystości, którą będzie można śledzić na żywo tylko na stronach INTERIA.PL.

Czytaj także:

Jej zdjęcia "latały" po internecie

O pogodzie ekstremalnie

Anita Werner: Dominujące cechy

Przypominamy, że tym roku żadna stacja telewizyjna nie pokaże gali Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Ceremonię będzie można obejrzeć tylko u nas! INTERIA.PL przeprowadzi bezpośrednią transmisję! Zapraszamy!!!

Telekamery 2010 on Facebook


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarosławie | jaroslaw | Facebook | Jarosławem | Jarosław