Reklama

Telekamery "Tele Tygodnia" 2010

Gardias-Skóra: Dużo słońca

"Tyle słońca w całym mieście..." - chciałoby się zaśpiewać piosenkę Anny Jantar. Nominowana do Telekamer Tele Tygodnia" 2010 w kategorii "prezenter pogody" Dorota Gardias-Skóra zapewniła nas o "swej dobrej pogodzie"

- Moja pogoda jest dobra, od jakiegoś czasu świeci mi słońce... Oczywiście od czasu do czasu pojawiają się jakieś burze, ale to naturalne. Jeśli jest się osobą publiczną, trzeba się na te burze przygotować - prezenterka TVN-u zapewniła nas o swym pogodnym usposobieniu i aforystycznie podsumowała własny biorytm: - Bardzo dobre ciśnienie, dużo słońca, a chmury na niebie są tylko dla ozdoby.

W walce o Telekamerę "Tele Tygodnia" 2010 Gardias-Skóra rywalizuje z: Markiem Horczyczakiem, Jarosławem Kretem, Marzeną Sienkiewicz i Tomaszem Zubilewiczem.

Jakie kryteria musi spełniać laureat?

Reklama

- Musi być lubiany przez telewidzów, bo to telewidzowie głosują... - uważa Gardias-Skóra. - [Powinien mieć] wyjątkową osobowość, która rzuca się w oczy - dodaje "pogodynka" i z tajemniczym uśmiechem kończy: - [To musi być] osoba która się dużo uśmiecha.

Czy Dorota Gardias-Skóra ma "to coś", przekonamy się już 25 stycznia podczas gali wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" 2010. INTERIA.PL przeprowadzi bezpośrednią telewizyjną transmisję z tego wydarzenia.

- Życzyłabym sobie, żeby to był konkurs talentu i warsztatu, żeby telewidzowie doceniali nas głównie za to, ale zdaję sobie sprawę z tego , że to jest konkurs popularności - przyznaje prezenterka. I wymownie się uśmiecha...

Dorota Gardias-Skóra: Osobowość, uśmiech i sympatia:


Przypominamy, że tym roku żadna stacja telewizyjna nie pokaże gali Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Ceremonię będzie można obejrzeć tylko u nas! INTERIA.PL przeprowadzi bezpośrednią transmisję! Zapraszamy!!!

Telekamery 2010 on Facebook


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pogody | prezenter pogody | Skory | Facebook | Phoenix Suns | Słońce | skóra | Dorota Gardias