Telekamery Tele Tygodnia 2016

Telekamera 2016 dla show "Paranienormalni Toonight"

W poniedziałek, 22 lutego, już po raz 19. wręczono Telekamery Tele Tygodnia. W kategorii program rozrywkowy zwyciężył show "Paranienormalni Toonight", który pokonał między innymi niezwykle popularną produkcję "Rolnik szuka żony".

Twórcy programu "Paranienormalni Toonight" z Telekamerą

"Wygraliśmy z rolnikiem. Nie mogę! Nasz menedżer kazał nam podziękować całej ekipie, ale to przecież my tak naprawdę najwięcej napracowaliśmy się nad tym programem. Dziękujemy widzom za głosy i gościom, którzy przyjęli zaproszenie do naszego programu" - powiedzieli twórcy Kabaretu Paranienormalni.

"Pierwszy sezon to był stres, drugi to już nauka na błędach, a trzeci... Aaa przecież nie będzie trzeciej serii. Ale już niedługo będziecie nas mogli zobaczyć na nowej stacji. Będzie to... Dworzec Centralny w Warszawie. A teraz idziemy na jednego!" - zakończyli swe podziękowania twórcy programu Kabaret Paranienormalni.

"Paranienormalni Toonight" zdobyli 34% wszystkich oddanych głosów i pokonali telewizyjne produkcje "Rolnik szuka żony" (27%) i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (25%).

Reklama

Przypomnijmy, że widzowie telewizyjnej Dwójki nie obejrzą kolejnej, trzeciej już edycji programu "Paranienormalni Tonight". Nowy szef TVP2 Maciej Chmiel zdecydował, że show nie będzie kontynuowany. Gośćmi dwóch edycji kabaretowego show były polskie gwiazdy, które stawiane były przez prowadzących w humorystycznych i kłopotliwych sytuacjach. Taki format podobno nie spodobał się nowemu dyrektorowi TVP2.

O tym, że program, który prowadzili Igor Kwiatkowski i Robert Motyka z kabaretu Paranienormalni, nie będzie miał już kolejnej edycji twórcy informowali na Facebooku.

"Mamy niestety kiepskie wieści. W związku z licznymi zmianami w TVP, nie uda nam się zrealizować kolejnego sezonu 'Paranienormalni Tonight'. Takie są oficjalne decyzje władz telewizji w tej sprawie i koniec" - napisali artyści z kabaretu Paranienormalni.

"Dziękujemy wszystkim, którzy słali nam dobrą energię i trzymali za nas kciuki. Dziękujemy cudownej ekipie, która ciężko pracowała przy tym projekcie. Dziękujemy wspaniałej publiczności w studio i ponad milionowej widowni przed telewizorami. Do zobaczenia... być może kiedyś" - dodali.

Dowiedz się więcej na temat: Telekamery 2016
Najlepsze tematy