Reklama

Telekamery Tele Tygodnia 2018

Reklama

Telekamery Tele Tygodnia: Ulubione aktorki, najlepsi aktorzy

Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach aktorka i aktor.

Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach aktorka i aktor.
Szansę na Telekamerę ma między innymi Katarzyna Dąbrowska /Bauer

Już 12 lutego dowiemy się, kto znalazł się wśród laureatów plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Zapraszamy na stronę www.telekamery.pl

Swoich ulubieńców można wybierać spośród kandydatów nominowanych przez redakcję "Tele Tygodnia" w 11. kategoriach (pełna lista nominacji - kliknij).

Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą SMS-ów.

Reklama

Nominacje w kategorii aktorka

(wraz z kodami do głosowania)

Katarzyna Dąbrowska TK.A1
Znamy ją już prawie dekadę. Doktor Consalida pojawiła się w "Na dobre i na złe" w 2008 roku. To ambitna kobieta, która nie tylko potrafi trzymać nerwy na wodzy, ale też wie, jak dopiąć swego. Grająca ją Katarzyna Dąbrowska ma talent aktorski i wspaniały głos.

Maja Ostaszewska TK.A2
Pacjentka z amnezją na naszych oczach odkryła swą tożsamość. To za sprawą poruszającej najczulsze nuty gry Mai Ostaszewskiej jej postać zdobyła serca widzów. Czekamy na 2. sezon "Diagnozy", bo czujemy, że Anna ma jeszcze wiele tajemnic!

Aleksandra Popławska TK.3
Dzięki niej w gronie bohaterek małego ekranu pojawiła się postać wyjątkowa: genialna, a przy okazji piękna historyk sztuki Alicja Wakar. To pewne, że po emisji "Miasta skarbów" każdy złodziej (nie tylko dzieł sztuki!) chciałby być schwytany przez kogoś takiego!

Agnieszka Sienkiewicz TK.4
Choć niezłe z niej ziółko, to przecież bardzo ją polubiliśmy. Dorota wciąż ma dar irytowania "Przyjaciółek", ale też umiejętność wychodzenia z każdej opresji z podniesioną głową. Świetna w tańcu i na ekranie Agnieszka Sienkiewicz gra ją z fantazją i humorem.

Katarzyna Ucherska TK.5
Popularność "Dziewczyn ze Lwowa" to w dużym stopniu zasługa młodej aktorki, grającej Olyię Juszczuk. Kasia rok temu skończyła Akademię Teatralną. Ma uroczy uśmiech, a z rodzinnego Nowego Sącza przywiozła do Warszawy góralski optymizm.

Nominacje w kategorii aktor

Bartek Kasprzykowski TK.B1
Bohaterki "Przyjaciółek" nie miałyby tylu powodów do zmartwień, gdyby nie ich faceci. Jednym z nich jest mąż Anki, adwokat Paweł. Lubimy go pod krawatem i w koszuli. Ostatnio założył własną kancelarię, poznaje też blaski i cienie ojcostwa.

Mikołaj Roznerski TK.B2
Niepoprawny optymista. W dodatku przystojniak, jakich mało! Ma poczucie humoru, wdzięk i delikatność, których nie brak także serialowemu Marcinowi. To dlatego fanki "M jak miłość" tak go uwielbiają, po cichu życząc mu szczęścia w życiu uczuciowym.

Krystian Wieczorek TK.B3
Po wyjeździe Orlicza do Brazylii opiekę nad "Komisarzem Aleksem" przejął policjant Piotr Górski. Zawsze czujny czworonożny gliniarz z miejsca mu zaufał. Raczej trudno mu się dziwić - Krystian Wieczorek sprawił bowiem, że jego postaci nie da się nie lubić!

Maciej Zakościelny TK.B4
Przystojny facet, doskonały lekarz, dobry człowiek. Właśnie taki jest doktor Michał Wolski z "Diagnozy", któremu swej charyzmy użyczył Maciej Zakościelny. Gdy pokazał, że prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się łez, urzekł żeńską część publiczności.

Michał Żurawski TK.B5
Wygląda świetnie nawet z bandażem na głowie. Kto? Oczywiście Piotr Marczak, którym zainteresowała się Monika. Michał Żurawski dołączył do "Drugiej szansy" w 4. sezonie, wnosząc do akcji sporo adrenaliny, a Boreckiej dając kolejną szansę na miłość.

Opisy pochodzą od organizatora plebiscytu.

Zasady głosowania SMS

W tegorocznej edycji głosujemy do 25 stycznia 2018 roku wysyłając SMS-y pod numer 7265, wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.

UWAGA: z jednego numeru telefonu można wysłać TYLKO 11 SMS-ów (po jednym w każdej kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT). W przypadku oddania większej liczby głosów z tego samego numeru telefonu, za ważny uznawany jest jedynie pierwszy w każdej kategorii poprawny głos oddany zgodnie z Regulaminem Plebiscytu. Kolejne głosy są odnotowywane, lecz nie są uwzględniane w wynikach Plebiscytu i losowaniu nagród dla Uczestników.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 12 lutego 2018 roku w w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w 8. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 19.02.2018 r.).

Regulamin głosowania na stronie www.telekamery.pl oraz w siedzibie Organizatora. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama