Reklama

Telekamery Tele Tygodnia 2018

Reklama

Telekamery Tele Tygodnia: Który serial jest najlepszy?

Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach serialowych.

Maja Ostaszwska i Maciej Zakościelny w serialu "Diagnoza"

Już 12 lutego dowiemy się, kto znalazł się wśród laureatów plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Zapraszamy na stronę www.telekamery.pl

Swoich ulubieńców można wybierać spośród kandydatów nominowanych przez redakcję "Tele Tygodnia" w 11. kategoriach (pełna lista nominacji - kliknij).

Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą SMS-ów.

Reklama

Nominacje w kategorii serial

(wraz z kodami do głosowania)

"Diagnoza" TK.C1
Perypetie lekarzy i historia kryminalna, a do tego dramat kobiety walczącej o prawo do widywania dzieci. Takiego serialu jeszcze nie było! Wszystko spina postać Anny, która odzyskuje pamięć w szpitalu w Rybniku.

"Dziewczyny ze Lwowa" TK.C2
Dziś każdy z nas chętnie by się z nimi zaprzyjaźnił. Przyjechały do Polski ze Lwowa, by szukać tu lepszego życia. Ich marzenia czasem się spełniają, choć codzienność niesie sporo niespodzianek, wyzwań i trudności.

"Ojciec Mateusz" TK.C3
Telewidzowie go pokochali i chętnie powtarzają powiedzonka z "Ojca Mateusza". Trudno mu nie kibicować podczas rozwiązywania zagadek kryminalnych. W końcu to dzięki uporowi księdza dobro ma szansę zwyciężać.

"Przyjaciółki" TK.C4
Walcząc o szczęście, są gotowe na wszystko. Gdy ogarnia je zniechęcenie, nie składają broni. W końcu mają siebie. Każda z nich wie, że zawsze może wypłakać się rozumiejącej ją jak nikt inny przyjaciółce.

"rodzinka.pl" TK.C5
Z krewnymi wygląda się dobrze tylko na zdjęciu? Nie wierzcie w to! Wystarczy zobaczyć, jak wiele wspólnym rozmowom (i kłótniom, które kończą się happy endem) zawdzięcza pięcioosobowa familia Boskich.

Nominacje w kategorii serial fabularno-dokumentalny

(wraz z kodami do głosowania)

"19+" TK.L1
Wszyscy nastolatkowie wiedzą, jak bolesne jest wchodzenie w dorosłość. Życie 19+ oznacza nowe obowiązki, odpowiedzialność, podejmowanie decyzji o studiach lub pierwszej pracy, ale też miłości i rozstania.

"Komisariat" TK.L2
Pokazane w serialu przypadki mrożą krew w żyłach, a przecież wydarzyły się naprawdę! Zuchwałe kradzieże i emocjonujące pościgi przyciągają widzów złaknionych solidnej dawki adrenaliny.

"Lombard. Życie pod zastaw" TK.L3
To pierwszy polski serial rozgrywający się w środowisku właścicieli lombardu. Widzom podobają się emocje, porywające historie i wyraziste postaci - w tym Zbigniew Buczkowski w roli głównej.

"Młodzi lekarze" TK.L4
Wielu z nich od najmłodszych lat marzyło o medycynie. Niedawno skończyli studia, a teraz mają szansę sprawdzić się w tym trudnym fachu. To lekarze wrażliwi na potrzeby pacjentów i bardzo profesjonalni.

"Policjantki i policjanci" TK.L5
Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, by przyjrzeć się pracy policjantów, dzięki temu serialowi staje się to możliwe. Ekipa nieustraszonych stróżów prawa rozwiązuje trudne zagadki kryminalne i problemy życiowe.


Opisy pochodzą od organizatora plebiscytu.

Zasady głosowania SMS

W tegorocznej edycji głosujemy do 25 stycznia 2018 roku wysyłając SMS-y pod numer 7265, wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.

UWAGA: z jednego numeru telefonu można wysłać TYLKO 11 SMS-ów (po jednym w każdej kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT). W przypadku oddania większej liczby głosów z tego samego numeru telefonu, za ważny uznawany jest jedynie pierwszy w każdej kategorii poprawny głos oddany zgodnie z Regulaminem Plebiscytu. Kolejne głosy są odnotowywane, lecz nie są uwzględniane w wynikach Plebiscytu i losowaniu nagród dla Uczestników.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 12 lutego 2018 roku w w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w 8. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 19.02.2018 r.).

Regulamin głosowania na stronie www.telekamery.pl oraz w siedzibie Organizatora. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!


***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje