Reklama

Telekamery Tele Tygodnia 2018

Reklama

Telekamery Tele Tygodnia: Kto jest najlepszym jurorem?

Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach program rozrywkowy i juror.

Niespodziewany sukces Michała Szpaka? W programie "The Voice of Poland" był wyśmienity

Już 12 lutego dowiemy się, kto znalazł się wśród laureatów plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Zapraszamy na stronę www.telekamery.pl

Swoich ulubieńców można wybierać spośród kandydatów nominowanych przez redakcję "Tele Tygodnia" w 11. kategoriach (pełna lista nominacji - kliknij).

Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą SMS-ów.

Reklama

Nominacje w kategorii program rozrywkowy

(wraz z kodami do głosowania)

"Azja Express" TK.K1
Lubimy zwiedzać z nimi świat. Nawet, jeśli dla nich oznacza to pokonywanie nie lada trudności. Gwiazdy gotowe są jednak zapomnieć o luksusie i wygodach, gdy pojawia się szansa na wyjazd do Indii czy na Sri Lankę.

"Koło fortuny" TK.K2
Udana reaktywacja "Koła fortuny" to zasługa ciekawej formuły, dobrej zabawy i pary charyzmatycznych prowadzących. Połączenie gry w wisielca oraz ruletkę i nadzieja na wielką wygraną sprawiają, że emocje telewidzów nie stygną!

"Rolnik szuka żony" TK.K3
Polacy pokochali program, dzięki któremu poznajemy romantyczne oblicze mieszkających na wsi pań i panów. Bohaterowie, jak każdy z nas, tęsknią za miłością. Zdarza się, że znajdują ją właśnie tutaj.

"The Wall. Wygraj marzenia" TK.K4
Gospodarz programu Paweł Orleański trzyma kciuki za wszystkich uczestników. Wie, że pary, które decydują się zmierzyć z multimedialną ścianą, mają ze sobą wiele wspólnego: robią coś dla innych!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" TK.K5
Program wzrusza, bawi i zdumiewa. Nasi ulubieńcy z małego i wielkiego ekranu zmieniają się nie do poznania, a nagrody za upodobnienie się do wykonawcy muzycznego hitu przekazują na cele dobroczynne.

Nominacje w kategorii juror

Baron i Tomson TK.H1
Co za dużo, to nie zdrowo? Niekoniecznie! Gdy tych dwóch zasiada w jednym fotelu jako trenerzy "The Voice of Poland", fani wiedzą, że zabawa będzie przednia. Baron i Tomson są profesjonalistami: znają się na muzyce i mają świetne podejście do swych podopiecznych.

Agustin Egurrola TK.H2
Czaruje nawet, gdy nic nie mówi. Wystarczy, że jako juror "Mam talent!" siądzie obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak, a już robi nam się cieplej na sercu. Jego entuzjazm się udziela. W dodatku zawsze ma dobre słowo: dla zwycięzców i przegranych.

Rafał Maślak TK.H3
Chłopak jak marzenie: przystojny, wysportowany i sprawiedliwy. Nie uznaje podziałów na ludzi lepszych i gorszych, a każda kobieta jest dla niego piękna. Czasem tylko brak jej wiary w siebie... Nic dziwnego, że Polki oszalały na jego punkcie - nie tylko te PlusSize!

Michał Szpak TK.H4
Znakomicie śpiewa. Jest otwarty i ciekawy świata. Nie boi się też wyzwań. Jednym z nich jest rola trenera w muzycznym talent show "The Voice of Poland". Sprawdził się w niej wyśmienicie. Mimo że wiele osób w niego nie wierzyło, odniósł spektakularny sukces, prowadząc do zwycięstwa swą podopieczną - Martę Gałuszewską.

Małgorzata Walewska TK.H5
To dama w każdym calu! W dodatku ma głos jak dzwon i wyczulone na najdrobniejszy fałsz ucho. Jej uwagi są mądre, zachwyt szczery, a rady profesjonalne. O każdym z uczestników show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" potrafi powiedzieć coś zabawnego.

Opisy pochodzą od organizatora plebiscytu.

Zasady głosowania SMS

W tegorocznej edycji głosujemy do 25 stycznia 2018 roku wysyłając SMS-y pod numer 7265, wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.

UWAGA: z jednego numeru telefonu można wysłać TYLKO 11 SMS-ów (po jednym w każdej kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT). W przypadku oddania większej liczby głosów z tego samego numeru telefonu, za ważny uznawany jest jedynie pierwszy w każdej kategorii poprawny głos oddany zgodnie z Regulaminem Plebiscytu. Kolejne głosy są odnotowywane, lecz nie są uwzględniane w wynikach Plebiscytu i losowaniu nagród dla Uczestników.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 12 lutego 2018 roku w w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w 8. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 19.02.2018 r.).

Regulamin głosowania na stronie www.telekamery.pl oraz w siedzibie Organizatora. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy