Reklama

Telekamery Tele Tygodnia 2018

Telekamery Tele Tygodnia 2018: To będzie wspaniały wieczór

– Prowadzenie gali Telekamer Tele Tygodnia to ogromna przyjemność. Lubimy pracować razem – przyznają zgodnie Agnieszka Cegielska i Artur Orzech. Para prezenterów zadebiutowała w roli gospodarzy wieczoru podczas ubiegłorocznego finału plebiscytu.

Agnieszka Cegielska i Artur Orzech podczas gali Telekamer w 2017 roku

12 lutego 2018 roku to dla redakcji tygodnika "Tele Tydzień" wielkie święto. Powód? Rozstrzygnięcie plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia!

Reklama

Gospodarzami gali będą, jak rok temu, Agnieszka Cegielska i Artur Orzech. Dla dziennikarzy to będzie drugie telekamerowe spotkanie. Para zadebiutowała na scenie podczas ubiegłorocznej, 20. edycji plebiscytu. Wspaniała atmosfera, jaką stworzyli, sprawiła, że i w tym roku poprowadzą uroczystość.

Porozumienie

- Mam wielki sentyment dla Tele Tygodnia, bo od zawsze był obecny w domu moich dziadków. Jest dla mnie jak członek rodziny - przyznała pani Agnieszka.

Na czym, jej zdaniem, polega siła duetu, który po raz kolejny stworzy z Arturem Orzechem? - To proste! Artur jest zodiakalnym Rakiem, ja Rybą - zgodnie płyniemy więc w jednym kierunku - stwierdziła z uśmiechem pani Agnieszka. - Już wcześniej zdarzało nam się pracować razem i zawsze miło to wspominałam - dodała dziennikarka.

Jej sceniczny partner także nie kryje radości ze spotkania. - Tele Tydzień cieszy się nieustającą sympatią Czytelników i jest mocnym elementem rynku prasowego. Jestem dumny z ponownego zaproszenia do prowadzenia telekamerowego wieczoru i to w takim duecie! - przyznaje Artur Orzech. - Agnieszka to osobowość, a jednocześnie profesjonalistka, pracuje się z nią komfortowo. Lubimy się i dobrze czujemy w swoim towarzystwie - dodał dziennikarz.

Z perspektywy sceny

Jak to jest ogłaszać, kto zdobył uznanie Czytelników Tele Tygodnia oraz skradł serca telewidzów? Czy emocje nominowanych, euforia i wzruszenie zwycięzców udzielają się prowadzącym?

Agnieszka Cegielska, trzykrotna zdobywczyni statuetki w kategorii prezenterka pogody oraz laureatka Złotej Telekamery, doskonale wie, jak to jest być po drugiej stronie.

- Kiedy siedząc na widowni, czeka się na wyniki głosowania, strasznie się to przeżywa. Jest ekscytacja, ale i potężne nerwy - przyznała prezenterka. - Nawet najbardziej doświadczonym ludziom telewizji trudno jest zapanować nad nerwami.  W ubiegłym roku widziałam, jak laureatom drżały dłonie, a wzruszenie odbierało głos. Bardzo się cieszę, że już po raz drugi będę mogła uczestniczyć w tym kultowym plebiscycie w nowej roli - dodaje prezenterka.

W tej kwestii Artur Orzech zgadza się z koleżanką. - Jestem w tej komfortowej sytuacji, że nigdzie nie jestem nominowany - żartuje. - Dlatego z wielką przyjemnością zaproszę na scenę zwycięzców! - mówi dziennikarz. - To będzie wspaniały wieczór - zapowiada Agnieszka Cegielska.

JBJ

Laureatów 21. edycji Telekamer Tele Tygodnia poznamy w poniedziałek, 12 lutego, wieczorem. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.

Wiadomo już, kto otrzyma Złote Telekamery Tele Tygodnia. Specjalne nagrody, dłuta Adama Kuby Matejkowskiego, przyznawane są tym, którzy mają już na swym koncie trzy zwykłe statuetki. Redakcja "Tele Tygodnia" ogłosiła, że laureatami Złotych Telekamer w 21. edycji plebiscytu zostali: aktorzy Barbara Kurdej-Szatan i Michał Żebrowski oraz ekipa serialu fabularno-dokumentalnego "Na sygnale".

Tele Tydzień

Reklama