Reklama

Telekamery Tele Tygodnia 2018

Reklama

Michał Żebrowski i Złota Telekamera 2018

- Traktuje rolę profesora Falkowicza i całą przygodę z ekipą z "Na dobre i na złe" jako wielką frajdę - powiedział Michał Żebrowski, który 12 lutego odebrał Złotą Telekamerę Tele Tygodnia 2018.

- Traktuje rolę profesora Falkowicza i całą przygodę z ekipą z "Na dobre i na złe" jako wielką frajdę - powiedział Michał  Żebrowski, który 12 lutego odebrał Złotą Telekamerę Tele Tygodnia 2018.
Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą i Złotą Telekamerą Tele Tygodnia 2018 /AKPA

"Tele Tydzień" już po raz 21. ogłosił wyniki plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Galę, która odbyła się w poniedziałek, 12 lutego, w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie, poprowadzili Agnieszka Cegielska i Artur Orzech.

- To rola trochę farsowa, trochę komiczna i teatralna. Dobrze tam się bawię. Mogę powiedzieć, że relaksuje mnie ta rola - wyznał Michał Żebrowski w rozmowie z Anną Zając z Interii.

Aktor przyznał, że tęskni za kinem, ale żeby zagrać w filmie fabularnym musiałby dostać ciekawą propozycję. "To musi być ROLA" - powiedział.

Reklama

- Najgorzej jak aktor wybiera sobie rolę. Ja jestem otwarty na to, jak widzą mnie ludzie. Trzeba zadać się na instynkt reżyserów, których mamy pod dostatkiem - oświadczył Żebrowski.

W tym roku Złote Telekamery Tele Tygodnia 2018 odebrali również aktorka Barbara Kurdej-Szatan i ekipa serialu "Na sygnale".INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL