Reklama

Taniec z Gwiazdami - Wiosna

Zając i Brzozowski w "Tańcu..."?

Powiększa się lista gwiazd, które według tabloidów zobaczymy w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami". "Fakt" informuje o podpisaniu umów na występ w show Polsatu przez piosenkarza Rafała Brzozowskiego i aktorkę Anety Zając.

Przypomnijmy, że kilka dni temu "Super Express" donosił, że taneczne umiejętności mają zaprezentować w marcu: celebrytka Natalia Siwiec, blogerka Jessica Mercedes i cukierniczka Marta Grycan.

Reklama

Teraz "Fakt" dorzuca do tego zestawu kolejne dwa nazwiska. Rafał Brzozowski to piosenkarz, uczestnik programu "The Voice of Polad"; Aneta Zając zyskała popularność dzięki występom w serialu "Pierwsza miłość" oraz burzliwemu rozstaniu z kolegą z planu Mikołajem Krawczykiem, który porzucił ja dla Agnieszki Włodarczyk.

"Fakt" zdementował równocześnie rewelacje "Superaka" dotyczące angażu do "Tańca z gwiazdami" Marty Grycan. "Okazuje się, że ani Marta Grycan, ani żadna z jej córek nie była i nie jest brana pod uwagę" - czytamy w "Fakcie", który podaje również w wątpliwość zainteresowanie producentów show osobą Iwony Węgrowskiej.

Pamiętajmy, że Polsat nie ujawnił do tej pory nazwiska żadnego uczestnika tanecznego show. Wiadomo jedynie, że 14. edycję "Tańca z gwiazdami" poprowadzą Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska, na fotelu jurorskim na pewno zasiądzie zaś Beata Tyszkiewicz.

Show debiutuje na antenie Polsatu. Wszystkie dotychczasowe edycje "Tańca z gwiazdami" pokazywała stacja TVN. Pierwszą pokazano na antenie w 2005 roku. Ostatnią, której finał odbył się 27 listopada 2011 roku, wygrali Kacper Kuszewski, aktor znany z serialu "M jak miłość" oraz Anna Głogowska.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama