Reklama

Taniec z Gwiazdami - Wiosna

Wpadka Beaty Tyszkiewicz

Nie milkną echa po słynnej już wypowiedzi Beaty Tyszkiewicz podczas półfinałowego odcinka "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami".

"No to się Tyszkiewicz popisała", "Królowa Beata popłynęła na maksa!" - tak w skrócie fani programu komentują słowa wybitnej polskiej aktorki, obecnie jednej z jurorek tanecznego show Polsatu.

Reklama

"Pani Beata i jej wypowiedzi, a szczególnie ta po tańcu Anety i Stefano, nawet z racji wieku nie uchodzi", "Nie powinna przeklinać w programie od 12 lat. Wiem, wiem, młodzież też przeklina, ale to jest telewizja Polsat. Ta pani nie jest żadną damą, tylko takie grała" - to kolejne, ostrzejsze już komentarze.

"Pani Beato Tyszkiewicz, my już Pani dziękujemy za ten wielki wkład, jaki Pani wniosła dla Polskiej Kultury, ten mam nadzieje był OSTATNI", "Podłe zachowanie pani Tyszkiewicz - nie do przyjęcia. WIELKA DAMA Polskiego Kina i takie słowa na wizji na żywo? Pani Tyszkiewicz ma już chyba demencję starczą, po co dawać taką osobę bez umiaru w słowach do stołu jurorskiego. WSTYD WIELKA DAMO! Wypad z Jury!" - widzowie wyraźnie są zniesmaczeni, tym, co przyszło im usłyszeć.

Przypomnijmy, że cała afera dotyczy komentarza Beaty Tyszkiewicz po tym, jak Aneta Zając i Stefano Terrazino wykonali jive'a do piosenki z musicalu "Footloose". "Jeszcze nigdy przede mną nogami nikt tak na stole nie zapierd..." - stwierdziła wówczas Beata Tyszkiewicz.

"Oburzajcie się, oburzajcie. Żebym ja tylko takie rzeczy mówiła" - dodała niespeszona.

Po jej słowach poproszona przez Krzysztofa Ibisza o komentarz do tańca Zając Iwona Pavlović nie wiedziała, co powiedzieć: "Zatkało mnie" - szczerze przyznała.

Podczas ocen do wypowiedzi polskiej aktorki odniósł się jeszcze Michał Malitowski, który najwyższą z ocen, jakimi dysponuje jury, czyli "10", chciał dać nie Anecie Zając i Stefano Terrazzino, ale właśnie Beacie Tyszkiewicz.

A co Wy myślicie o wzbogaconym o wulgaryzm komentarzu artystki? Czy powinna sobie pozwalać na takie słowa w programie na żywo?

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama